Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a védettségi...

Mi a különbség a védettségi igazolvány és a mobil app közt?

Figyelt kérdés

Ha jól értelmezem ugyanazt mutatja mint a kártyán lévő kód nem?

Nincs ügyfélkapum se , hogy bejelentkezzek ebbe az eesztbe és megcsináljam jól.

Továbbra is használhatom a kártyát vagy kötelező lesz majd ez is?



2021. máj. 14. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is jó a kártya, ott jó az app, ahol a bafac postás random dobálta be a postaládákba a kártyákat. Az anyém sehol, ellenben valami vadidegenét megkaptam.
2021. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk mivel én sokat utaznék külföldre, az app elengedhetetlen lesz.

És mivel lusta és okos ember vagyok, van ügyfélkapum.

De szerintem a buta embereknek épp megteszi a többi.

2021. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez olyan mint a mobilon az NFC-es fizetes. Ha nincs naald a bankkartyad, akkor mobillal is tudsz fizetni 😜
2021. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre nincs arról info, hogy a kártya ne lenne elegendő bárhol, szóval egyelőre teljesen jó az is. Valószínűleg ez így is marad. Nyilván a mobil app egy kényelmi szolgáltatás, így nem kell magaddal vinned a kártyád, ha van nálad mobil.
2021. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
100%
Semmi különbség. Ugyanaz, csak a mobil valamivel nagyobb, mint egy kártya...
2021. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Az eltérés abban rejlik, hogy:

- A kártya működik, míg az alkalmazás ezt mesebeli módon teszi (hol volt, hol nem volt).

- A telefonod jócskán nagyobb mint a kártya, etetni kell rendszeresen, internetkapcsolatra is szüksége van... Ezzel szemben a kártyát csak betolod a személyi mellé (aminek amúgy is nálad kell lennie), és bárhová mész, csak felmutatod.

- Míg a kártya garantáltan nem képes adatot gyűjteni rólad, lévén egy darab műanyagról van szó, addig az alkalmazás például hozzáfér a telefonod kamerájához, a rajta tárolt névjegyekhez, és bármikor bonyolíthat adatforgalmat (aki nem hiszi, nézze meg az engedélyeket a Play Áruházban). Ez lényegében teljesen alkalmas arra, hogy nyomon lehessen téged követni.


Én a helyedben maradnék a kártyánál. Egyszerűbb, kényelmesebb, és gyorsabb.

2021. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!