Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politikai hovatartozás...

A politikai hovatartozás tükrözi az intelligenciát, valamilyen szinten?

Figyelt kérdés

A liberálisoknak tényleg a nagyobb városokban van sok szavazójuk? A nacionalistákat tényleg csak alacsony IQ-jú emberek támogatnak?


Tényleg az intelligencia is közrejátszik az ideológiákban?



2021. máj. 16. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Igen. A Jobbikosok megos intellekciájú emberek míg a fidderek ostobák, meg a libsik is.
2021. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Akkor ezeknek szerinted mennyi az iq szintük?

2021. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért, ha valaki nagyobb városban él, akkor szerinted máris intelligensebb?
2021. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Egyes én jobbikos vagyok, mégis lepontoztalak.


Nekem nem az intelligenciám (átlagos fekvésű amúgy) miatt egyenes a kezemben a kasza, hanem amiatt, amit tapasztalok.

2021. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Megint ez a vergődés.

Persze, a liberálisok mind magasan képzett, intelligens emberek, a fideszesek buták és egy zsák krumplival meg lehet venni őket.

Higgyétek ezt, mert valamiből kell majd erőt és vigaszt merítenetek jövő tavasszal, a választási eredmények ismertetése után...

2021. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Mivel Orbán nem tűri meg a tőle okosabb, intelligensebb embereket és elüldözi őket (Simicska, Navrasics, Lázár stb.), így csak a hozzá hasonló elmefogyatékosok maradtak mellette fidesznyiknek.
2021. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Én még intelligens, értelmes, korrekt fideszessel nem találkoztam - tehát ilyen nincs is!
2021. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
7es, én még nem láttam élőben hódot, tehát a képek csak photoshoppok!
2021. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Többféle intelligencia van, ezek egyike az érzelmi intelligencia, az együttérzés pl. A kirekesztő politikát folyató pártok rettegésre játszanak, ezzel mozgósítanak: veszélyben a haza a melegektől, a liberálisoktól, Sorostól, Gyurcsánytól, mindenkitől, aki nem fideszes, és keresztény, de szavazzatok ránk, majd megmentünk benneteket. Ne zavarjon, hogy lelopjuk a gatyátokat is, akik ezt firtatják, azok akadályoznak bennünket a naaaagy munkáááában, ők a rosszak, szóval ebből is látszik, hogy veszélyben a haza, és ránk kell szavazni, mert támadnak minket.


Vannak, akik egy ilyen érvnek bedőlnek, nos minek nevezed őket?

2021. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
9es, ha lesz jobb alternatíva, akkor majd mennek. Szerinted az összefogás, amiben a jobbik és a dk együtt van, majd virágkoszorúban kormányoz?
2021. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!