Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mik lehetnek a fő okai annak,...

Mik lehetnek a fő okai annak, hogy a legutóbbi népszámlálási adatok szerint a magyar népesség közel 30 százaléka nem nyilatkozott a vallási hovatartozásáról?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Hiszek valamiben, de nem az egyházban. Én a Teremtőben hiszek, számomra mindegy ki minek nevezi. Keresztények között isten, iszlámban Allah, zsidóknak JHVH, stb.

Ilyenkor nekem mit kéne behúznom? Hívő vagyok, de miben hiszek? Sehova nem tartozol.

2018. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Olyan szinten nem érdekli őket egyik vallás se, hogy magasról .... :)
2018. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező, a kérdőíven a kérdés úgy hangzott eredetileg, hogy "tatozik e valamelyik felekezethez" a kérdezett, és nem arról kérdezték, hogy "milyen vallású", ugye menyire más a különbség?
2018. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy a kérdőíven pl. vallástalan helyett csak az volt, hogy ateista. Én vallástalan vagyok, de nem érzem magam “isten tagadónak”, mivel számomra egy vagy több “isten” kb. ugyanaz mint egy vagy több “hupikék törpike” vagy “erdei manó” , és “hupikék törpike tagadónak”, “erdei manó tagadónak” sem érzem magam.
2018. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A "tartozik e valamelyik felekezethez?" kérdésre mit válaszolnál, ha nem tartoznál egyikhez sem? Logikusan üresen hagyod a rublikát, esetleg kihúzod vagy beírsz egy "nem"et.
2018. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mik voltak a választások?
2018. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lux morulus ***** válasza:
33%

Népszámlálás mi?


Engem még soha, senki sem, népszámolt meg !


Valakit itt már, megnépszámoltak?


:))

2018. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!