Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol van az az úgynevezett...

Hol van az az úgynevezett nehéz sorsú átlagmagyar, amikor éttermek, méregdrága kajáldák, szórakozóhelyek telistele vannak még a Balatonon is? Luxusautók sorakoznak, stb.

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 09:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, a média által beállított "kenyérreisaligjut" magyarral sose találkoztam.


Olyannal igen, aki elverte a hó elején a pénzét Iphone-tól kezdve ruhákon át minden szarra, aztán sírt hogy 3 hétig parizert kell ennie... 🙄

2021. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
59%
Ki az, aki nagyon szereti a parizert? :)
2021. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem a méregdrága kajáldákban, értelemszerűen.

Vagy azt hitted az Magyarország teljes lakossága, akit ilyen helyeken látsz?

2021. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Dobrev demagóg beszédeiben megtalálod.
2021. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
2 Jakab parízeren él önszántából. Nagyon imádhassa
2021. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés jogos.Nekem egy opel Astra f-em van és manapság az számít a legszarabb kocsinak ebben az országban.Korulottem csak luxus autókat látok.Akkor hol van itt a szegénység?
2021. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a luxus. Ez csak a felszín, a látszat, no meg általánosítás. Persze a többség nem jut el ilyen helyekre és aki ott van az részben hitelekből, esetleg örökségből látszat jómódú. Nekem van egy kollégám aki örökölt a nagyszülei után, vett is belőle egy 20 millás BMW-t. A barátnősjénél lakik, neki nincs semmi mása, saját lakása, neki igy jó. Aki látja nem gondolná hogy csóró, ennyi.
2021. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 10 milliós ország. Nem látsz 10 millió embert luxusautóval, luxusétteremben, luxusnyaralóban.
2021. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
16%
Vannak ilyen emberek, de azok vagy elcseszték az életüket, vagy annyira buták, hogy nem alkalmasak többre. Ezek az emberek sose azt nézik, hogy a másik okosabb, ügyesebb, szorgalmasabb és tett azért a pénzért, hanem azt, hogy jaj, nekik mennyire rossz.
2021. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

9-es most egy hatalmas butaságot írtál.


Egy postás 140.000 forintot keres. Ebből nem megy el nyaralni, nem vesz luxusautót stb. Ha ő "okosabb" és "ügyesebb" lesz aztán sok "tanulással" (és seggnyalással) államtitkár lesz akkor majd te fogod kézbesíteni a leveleket?


Az élet nem olyan egyszerű mint amilyennek te látod de nincs ezzel semmi gond hisz gondolom csak egy gyerek vagy, ha felnősz látni fogod hogy milyen is a világunk, szia

2021. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!