Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki örül a portugál válogatott...

Ki örül a portugál válogatott győzelmének?

Figyelt kérdés
Én azt remélem hogy 0 ponttal és 0 rúgott góllal hasalunk el az egész EB-n. O.V. és a sok homofób, Trianonon hisztiző fekete pólós fasiszta hagy fortyogjon kicsit. Hátha rájönnek végre (bár ennyi IQ-val mint nekik - kétséges), hogy ez az egész csak ablakon kidobott pénz és a diktátoruk egy hazug mocsadék. Ti egyet értetek ezzel?

2021. jún. 16. 00:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
28%
Mérhetetlen az irigység.
2021. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
27%

#16: Osszetartani? Vicces vagy.

Volt Fidesz szavazokent mondom neked: Kulonosen ezutan az egy ev utan, amit majdnem mindenki megszenvedett valamilyen szempontbol (vagy a virus vagy a korlatozasok miatt) es tekintettel arra, hogy egy magyar szurkoloval ritkan esik meg, hogy hazai palyan szurkolhat a nemzeti valogatottnak egy eb merkozesen, a kormany hasznalhatta volna ezt az esemenyt nemzetegyesitesre, vagy legalabb megprobalhatta volna. Ehelyett ezt is a megosztasra hasznalta. Egy magyar allampolgar csicskakartya nelkul, meg egy sajat penzen fizetett negativ teszttel sem vehet reszt a valogatott merkozesen, mig egy kulfoldi johet negativ teszttel. Ez ellen pedig a nemzeti valogatott egyetlen tagja sem emelt szot. Szurkoljanak nekik azok, akiket nem zavar, hogy a magyar szurkolo masodrendu a sajat hazajaban egy kulfoldivel szemben. Reszemrol azt kaptak, amit megerdemeltek.

2021. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
26%
Én utálom orbánt, meg a kormányt is, de attól még a magyaroknak szurkoltam. Sok károgó azt sem tudja, hogy jutott el ide a magyar válogatott. xD Én az összes meccset és góllóvőt feltudom sorolni 99%-ban. Nem értem a sok hülyét miért veri a nyálát a telexen is pl. Ez egy játék. Mennyetek inkább sütit zabálni a tesiből felmentettek. :D
2021. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
22%
"Én az összes meccset és góllóvőt feltudom sorolni 99%-ban. " Selejtezőre és Nemzetek Ligájára gondoltam.
2021. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
22%
Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos. Ez egy játék. Nem qrvamindegy hogy ki nyer?
2021. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
60%
a franciaknal azon all a bal hogy a valoogatott keret leterdel a lefogott fekete floyd emlekere, de a jo 87%-uk-(arabokk,feketek)-NEM hajlandoak enekelni a nemazeti himnuszukat!!
2021. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
76%
#24 a magyar válogatott esetében azért olyan sok gollövőt szerencsére nem kell megjegyezned :D
2021. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
George Floyd egy legenda!
2021. jún. 16. 19:07
 29/41 anonim ***** válasza:
95%
Ha Orbán nem akarna politikai tőkét kovácsolni a fociból, akkor még esetleg tudnék örülni a magyar sikernek.
2021. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
68%
én
2021. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!