Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki örül a portugál válogatott...

Ki örül a portugál válogatott győzelmének?

Figyelt kérdés
Én azt remélem hogy 0 ponttal és 0 rúgott góllal hasalunk el az egész EB-n. O.V. és a sok homofób, Trianonon hisztiző fekete pólós fasiszta hagy fortyogjon kicsit. Hátha rájönnek végre (bár ennyi IQ-val mint nekik - kétséges), hogy ez az egész csak ablakon kidobott pénz és a diktátoruk egy hazug mocsadék. Ti egyet értetek ezzel?

2021. jún. 16. 00:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
22%
Nem tehetsz róla, baloldali propaganda áldozata vagy, így neked a nemzet az semmi, G. Floyd viszont maga az Isten. Sajnálatos, hogy a humanizmus álcája alatt, a demokrácia nevében, ennyire be lehet csapni az embereket, hogy képesek a hazájuk ellen drukkolni, és elhiszik, hogy minél gyengébb a nemzetünk, minél gyengébb a nemzeti 11, minél erősebbek az ellenfeleink, az nekünk jó, mert mi érdemtelenek vagyunk, hiszen tudod: "emberi jogok sárba tiprása", és még a migránsokat sem akarjuk beengedni, sőt, védjük és támogatjuk a magyar családokat, miközben Afrikában és Szíriában éheznek. Van baj a fejekben, ha kevesebbet számít a családom és a nemzetem, mint egy bármilyen külföldi szervezetnek az érdekeinek a kiszolgálása.
2021. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

kerdezo

g floyd egy bedrogozott drugdealer volt! tobbszorosen visszaeso bunozo!

es neked EZ egy "legend"? holy fuckin' shit man

2021. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
96%
Én örülök neki. Nagyon jól mutatja, hogy van amit pénzen nem lehet megvenni.
2021. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is! Mivel gyűlölöm az Orbánt, gyűlölöm a magyar focit is. Remélem a lehető leggyorsabban kiesik a magyar válogatott.
2021. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Az utolsónak pacsi!

31-es: TI nem akarjátok a migránsokat beengedni. Én be szeretném. A kevert rasszú társadalom és az autonóm nemzetek bukása a jövő. Én egy olyan világban szeretnék élni, ahol fekete szomszédaim vannak, muzulmán barátaim és meleg kollégáim, a világot pedig a nők vezetik.

32-es: George Floyd mártírhalált halt és a rasszizmus áldozata. Nem hiszem el, hogy nem vagytok képesek tisztelni a feketéket.

2021. jún. 17. 22:06
 36/41 anonim ***** válasza:
Mi bajotok van Georga Méjvödörrel? Tök híres bokszoló.
2021. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
36%
POV: Meleg vagy és kicseszett veled az ország, viszont rájöttél hogyha kivándorolnál még jobb lenne az országnak, ezért bosszúból a legnagyobb dolog amit ártani tudsz a hazánknak az az hogy más csapatoknak szurkolsz egy futball rendezvényen. Gratulálok
2021. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Na most lehet meglepődni... Hetero, fehér, katolikus férfi vagyok, átlagos anyagi helyzettel = nem tartozom semmilyen kisebbséghez sem. Apropó "aki a magyarok ellen fogad az tesiből felmentett kcsog, hát én küzdősportolok, ha ez számít. És mégis elfogadom őket nem gyűlölködöm. Egy valakit utálok G. Viktort de őt nagyon!!!!!!
2021. jún. 18. 12:27
 39/41 anonim ***** válasza:

37-es vagyok

Egyetértek

2021. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
57%

Visszajöttem a válaszokon mulatni, miután kellemesen szétröhögtem magam a Telex-HVG stb. kommenteken. :)))


A melegfiú kérdező még a bohócok között is külön kategória szegény. :DD 🤡🤡

2021. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!