Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyből...

Miért van az, hogy egyből nemzet áruló vagyok, ha nem szeretem a focit?

Figyelt kérdés

Nem jövök lázba az EB-től, lesz*rom a magyar csapatot, meg persze az összes többit is, erre már nem is tartanak magyarnak...

De se az olimpia, se foci vb, semmi ilyesmi nem tud lázba hozni. Győztek a magyarok? Nem érdekel! Nem így élem meg a Nemzeti öntudatot


2021. jún. 24. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nincs az.
2021. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem mondta, hogy az vagy :).
2021. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Attól nem vagy az, ha nem szereted a focit. De ha nem drukkolsz a magyaroknak bármilyen sportban, akkor az vagy.
2021. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Én se szeretem, nem is nézem.
2021. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

A stílusosoddal van a baj.

Kifejezhetnéd magad szebben is.

Ha így vergődsz máskor is, akkor ne csodálkozz, ha hülyének néznek.

2021. jún. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Azzal, hogy "lesz@rod" magyar sikereket. Legyen az bármilyen siker. Nem túl hazafias.

Én nem szeretek az úszást. Nekem nem izgalmas, hogy 8-an úsznak egymással párhuzamosan, de mégis tudok örülni egy magyar sikernek.


Nem kell válogatott mezben szelfizned a facebookra. Csak elég egy kicsit örülni annak, hogy ha egy honfitársad sikeres.

Ha ezt nem érzed, hazaáruló nem leszel, de ne csodálkozz, ha csúnyán néznek rád, amikor a fenti stílusban kifejted a véleményed.

2021. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Ki nem tart magyarnak?a nevüket és címüket kérem.
2021. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

És? Nem baj, hogy nem szereted.. Csak miért kell hisztizni és ezt leírni?

Én a kézilabdát nem szeretem, pedig összességében az utóbbi időben kéziben sikeresebbek vagyunk, mint fociban. Ettől függetlenül örülök bármilyen kézis magyar sikernek, mert szorult belém ennyi közösségi érzés az országommal kapcsolatban, függetlenül attól, hogy nem nézek se kézit, se biciklizést, se agyaggalamb-lövészetet.

2021. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na, ugye. Itt is nekem ugrotok.


Miert kellenne nekem megorulni egy teljesen lenyegtelen "sikertol"?

Hol erdekel engem, hogy Kovacs Jozsi vagy John Smith szankoja ert elobb a celba?!

2021. jún. 24. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha magyar lennél, vagy egyáltalán valamilyen nemzethez tartoznál, megértenéd.
2021. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!