Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a kettő közül választanod...

Ha a kettő közül választanod kellene, inkább élnél-e tovább Észak-Koreában úgy hogy az előző életedre emlékeznél vagy inkább meghalnál?

Figyelt kérdés
A nyelvet tudnád, lenne családod is ott csupán együtt kellene élned a szabadság emlékével.

2021. jún. 24. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Észak-Korea
Halál
26 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
*ja meg persze koreai lennél
2021. jún. 24. 19:20
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Természetesen szívesen élnék ott, csak nehéz bejutni. Észak Korea nem rossz hely, oda még nem gyűrűzött be a kapitalista mocsok.
2021. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a rendszer áldozata lennék előbb-utóbb Észak-Koreában szóval a halál akkor már inkább.
2021. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem tuti kivégeznének Észak-Koreában.
2021. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

2-es miért nem élsz itt úgy mintha É-Koreában lennél. Se kaja se internet, se telefon, se autó.... Szerintem még olyant is találsz aki megkínozna csak hogy otthonosan érezd magad.

A kérdésre válaszolva. Én szeretek élni. Ott is próbálnák túlélni, minden áron.

2021. jún. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Próbálnék túl élni. Mindenáron meggazdagodnék, és Phenjanba mennék. Ott azért elég élhető a gazdagoknak.
2021. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 De ez itteni (nyugati) módszer, hogy akárhogyan pénzhez jutsz és akkor a jobb környékre költözést is megteheted anyagilag. Ám OTT nem az van, hogy akárki átköltözik Phenjanba, hanem akit odaköltöztet (illetve tovább ott lakni hagy) a rendszer, az él ott. Nem tudom, van-e egyáltalán olyan, hogy valaki szegényként (és rossz helyen) születve került át a fővárosba, a már ott élők túl(ságosan is túl)nyomó többsége már ott született. Az ott lakók is „csak bérlik” az ott lakhatást mérhetetlen talpnyalással.
2021. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
6-os ezt én is tudom, spkat olvasok a témában. Persze ez így van, de akkor is próbálkoznék. Valószínűleg a valóságban meg éhen halnék. Vagy próbálnék szökni, de hát ahhoz is pénz, meg kínai kapcsolatok kellenek. Ez a 2 megoldás van, vagy éhen halni. Vagy pedig valami gazdag férfihoz menni, valahogy meghódítani valami csúnya gazdag embert. De durva, a valóságban pedig nem ilyen vagyok, sosem tennék ilyet. Nem semmi, az ember mit meg nem tenne a túlélésért...
2021. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy élnék tovább bárhol, ha nem emlékeznék az előző életemre. (Erre nem akarok.) Afrikai éhezőként is jobb lenne, mint a mostani életem, sajnos nem vicc!
2023. máj. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves mai, szeretném ezt érteni, hogy ez hogyan lehetséges, hogy egy éhezőnél is rosszabb hogyan lehet a jelenlegi életed. Te is éhezel? Ha igen, akkor miért van neted, amivel írtál? Az átlag afrikai falucskában ez sincs. Tudom, ha mégis már megvan a net, nem pont azt eszed meg, simán az érdekel, hogy (miközben ezt kifizeted, gondolom, közben hogyan) tényleg nincs-e élelmed. Ha az van/lenne, máris nem vagy/lennél éhező, és legalább ennyivel vagy/lennél jobb egy Tényleg éhezőnél.


(nem ez az egyetlen válaszom, ami a kérdésre nem is válasz, én írtam 2021. okt. 29. 10:56-kor)

2023. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!