Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha választanod kellene, hogy...

Ha választanod kellene, hogy a mostani Venezuelában vagy egy muszlim országban éljél, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Velenzuela mert ott legalább kommunizmus van.
2019. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nem mindegy melyik muszlim országban. Az emirátusok pl nem olyan rossz hely. De pl.: Boszniában is szívesebben élnék, mint Venezuellában. De Szíriát inkább kihagynám.
2019. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"mert ott legalább kommunizmus van"


És az mitől jó? Éheznek az emberek.

2019. máj. 8. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Aki nem dolgozik az éhezik. Aki tisztességesen kiveszi a részét az ország építésében az kommunizmusban soha nem fog éhezni.
2019. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kommunizmust nem lehet megvalósítani. Csak akkor "működik", hogyha mindenkinek egyformán sz*r.
2019. máj. 8. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz kérdés, ha Venezuelában szépen otthon maradok, nem hőzöngök, akkor valószínűleg nem esik bajom, míg egy muszlim országban erre nincs garancia. Szóval Venezuela.
2019. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
44%
Nekem jó lenne egy muszlim ország ahol mondjuk havi 800 ezret utalnak alanyi j9gon az olajpénzből.
2019. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Venezuela. Venezuela annyira változatos és egyedi ,hogy nagyon a párját ritkítja természeti adottságokban. Minden,tényleg szinte minden táj megtalálható ott oserdo,hegyek,gleccserek,tengerpart meg sivatagos része is van. Az állatvilága is kiemelkedő a pumától a kígyóig a papagájokig amik igen kedvelik a nagyvarosokat pl Caracas is van. Egy rendkívül sokszínű ország . Rádaásul a spanyollal többre lehet menni és könnyebb is,mint az arab. Valahogy probalnék "okos" üzemmódba kapcsolni és túlélni ezt a nehéz időszakot,hogy miután lecseng a káosz profitálhassak Venezuela szépségéből. Rádaásul keresztény ország ,úgyhogy biztos nem fognak felrobbantani,miközben templomban vagyok. Szerintem jobban szót értenek a venezuelaiakkal,mint az arabokkal. És szerintem sokkal egyedibb és izgalmasabb életem lenne,mint egy arab országban ,ahol amerre a szem lát homok van és az emberek buták és szűklátókörűek. Egy szó ,mint száz egyértelműen Venezuela.
2019. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Bizonyára tudjátok, hogy Venezuelában jelenleg borzasztó nehéz az élet, nincsenek gyógyszerek, víz elvétve akad, ételt fejadagra adnak heti egyszer, ha sikerül szerezned, áram hol van, hol nincs. Közbiztonságról pedig még álmodni is felesleges.

Illetve, nem minden arab, ami muszlim. Rengeteg más muszlim ország van, és bár sok országban egyáltalán nem könnyű az élet, de még mindig jobb azokon a helyeken, mint Venezuelában.

2019. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!