Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Habsburg György vajon mit...

Habsburg György vajon mit keres Magyarországon?

Figyelt kérdés
Habsburg György testvére Horvátul tanult meg, ő ott halászott a zavarosban, míg ki nem tiltották Horvátországból, mert lopott a közös javakból. Habsburg György Magyarul tanult meg, ő itt halászik a zavarosban, politizál, a katolikus egyház támogatásával lett a Vöröskereszt elnöke is. Nem tudom milyen reményeket táplál ez a senki, miért nem dolgozik normálisan, mint a többi ember. Ja, a Vöröskereszten belül diktatórikus módszerekkel "kormányoz", kirúgott egy bennfentes kolléganőt aki kitálalt a sajtónak némely visszaélésektől. S*ggnyalókkal vette körül magát, én kitiltanám Magyarországról is, semmi szükség nekünk erre a lecsúszott senkire. Ja, a Habsburgokhoz már semmi közünk, a Habsburg ház trónfosztása már megvolt, ha lesz is a jövőben Magyar Királyság, nem ez a vízfejű beltenyészett ember, vagy valamelyik rokona/utódja lesz a király... Felháborítónak tartom, hogy magyarnak mondja magát ez az ember
2010. aug. 27. 10:54
 1/8 bumbi02 ***** válasza:
68%
most konkrétan mi bajod van vele?? attól félsz hogy átveszi a hatalmat?? különben is már van királyunk.. I. Viktor.
2010. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Annyi lecsúszott senkivel van tele ez az ország, miért pont ő zavar :D Nézd meg az összes leszerepelt bkv vezérigazgató meg politikus megúszta egy áthelyezéssel és kapott egy másik zsíros állást.

Igazából Habsburg György az utlolsó, aki engem zavar.

2010. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Tulajdonképpen mi jogon tiltanál ki valakit az országból, mennyivel vagy te nagyobb és jobb ember, mint ő, ennyi értelmetlen gyűlölködéssel?

Hadd legyen Magyarországon, ha már legalább arra vette a fáradtságot, hogy magyarul megtanuljon. Kétlem, hogy az ő fejében puccs gondolata keringene esténként, a külsejét kritizálni roppant gyenge, aljas és szánalmas fogás - és tulajdonképpen mi bajod vele?

Zavarja az egyéni boldogságodat? Ő legalább végez némi társadalmi-szociális segítőmunkát, te is segítesz másokon, önkéntes vagy valahol?



"semmi szükség nekünk erre a lecsúszott senkire"


Azért, mert az ősei uralkodók voltak és ő már nem az, még nem lecsúszott emberileg. Mellesleg kétlem, hogy azért élne, mert nekünk szükségünk van rá, erre valószínűleg rajtad kívül senki nem gondol... egy kis tiszteletet azért megadhatnál másoknak, mint embernek.

2010. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de Habsburg György nem "önkéntes", nem ingyen vállalja amit vállal, ő Magyarországból él. Ha el nem tetszett felejteni a szánalmas MDF-es kalandját, ahol Bokros Lajos helyett majdnem Európai Parlamenti képviselő lett. Testvére azért tanult meg Horvátul, mert a horvátokból akart megélni, de onnan legalább kitiltották, mert lopott a közös javakból. Ilyen megfontolásból Habsburg Györgyöt magyarul tanították meg, és ő hazánkon élősködik, megél közpénzeken, nem is akármilyen színvonalon, arról nem is beszélve, hogy sok pitiáner lelkületű ember itt magyarországon a s**gét nyalja, kiélheti hatalmi hajlamait. Szerintem ő nem sok országban lenne "valaki", csak a magyar társadalom szánalmas, korlátolt rétegei emelik a pulpitusra, ez neki nagyon jó, ezért tanította az apja magyarul. A hétköznapi munka neki büdös, hangsúlyozom az MDF-nél, meg a Magyar Vöröskeresztnél is hatalmi tényező ez a senki, és egyik állásában sem ingyen végez társadalmi munkát, mivel a Habsburgoknak semmilyen vagyona nincs, azért élősködnek rajtunk, ill. másokon.
2010. aug. 27. 22:13
 5/8 bumbi02 ***** válasza:
49%

Szerintem ő nem sok országban lenne "valaki", csak a magyar társadalom szánalmas, korlátolt rétegei emelik a pulpitusra


már nem azér.. de spec én nem hallottam róla hogy itt van,..meg sztem a magyarok 95%a nem hallott róla hogy itt van, illetve h itt van arrl lehet, csak nemolyna szinten mint te azt képzeled hogy pulpitusra emelik:)) rajtad kivül senkit se érdekel hogy ő vna...

2010. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
pénzt
2010. aug. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bumbi02 ***** válasza:
44%
hiába emeled ki, látod rajtad kivül senkit se érdekel Habsburg györgy:)
2010. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a monarchiát
2010. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!