Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok, mit szóltok,...

Liberálisok, mit szóltok, hogy férfi nyerte a Miss Nevada szépségversenyt?

Figyelt kérdés
[link]

#férfi #női szépségverseny
2021. júl. 19. 01:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

Ja,senkit sem érdekel,mégis erről cikkeznek,és "megbotránkoznak" az emberek.


Ami kirívó,arra jobban felkapják a fejüket.

2021. júl. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Béla211 ***** válasza:
79%

A sportot ne keverjük ide. Ott nem szabadna transznőknek nőkkel együtt versenyezni. Mert biológiai okok miatt előnye van abból, hogy férfi volt.

Amúgy meg azért nem rendeznek ilyen szépség versenyeket meg sprt eseményeket. Mert már az nagy szó lenne ha 3 versenyzőt tudnának találni.

Azért transzok a társadalom nagyon kis részét alkotják. És abból sem mindenki akkar szépség versenyen és sportoloként elindulni.

2021. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

#22:


Oké, akkor se indítsanak férfit női szépségversenyen! Akkora az ádámcsutkája, mint a tököm, a szilikonon meg látszik, hogy nincs mögötte mell. Felkavarodott a gyomrom...

2021. júl. 21. 14:48
 24/26 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavarnak sem a transzok,sem egyéb LGBTQ emberkék, de Én személyesen nem tudnék pl. egy transz nővel (aki korábban férfi volt) párkapcsolatban élni, akármennyire is nőnek tekintem alapvetően. A külön nemekre bontott versenyek (mint pl. a szépségversenyek) pedig egy hatalmas jogi szürkezóna jelenleg, Én személyesen kicsit etikátlannak gondolom hogy így nyert, de persze ez csak az Én véleményem, és mivel nem Én voltam a verseny bírója/zsűrije nem is nagyon van más dolgom ezzel, mint gratulálni a győztesnek attól függetlenül hogy transz-e.
2021. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sok a látens b*zi.
2021. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A transz nők mióta férfiak?
2023. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!