Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meddig tart még ez a nyomorult...

Meddig tart még ez a nyomorult "veszélyhelyzet"?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert kezdem krvára unni, hogy a sok paraszt állandóan éget valami szart a kertjében!
2021. aug. 25. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
És ennek ahhoz mi köze?
2021. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem a párhuzamot 🤔🤔
2021. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Az a párhuzam, hogy a kerti hulladék égetését egy jogszabály tiltja, ami viszont a veszélyhelyzet idejére fel van függesztve. Addig a települések saját szabályozása maradt életben.
2021. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem mi a szarért ír választ, aki nem tud a kérédsre felelni! Első kettő, ha már így belekérdeztetek a kérdésembe, ott a 3-as válasza nektek.


Gondolom azt el lehet felejteni, hogy szeptember 15-tel valóban vége a veszélyhelyzetnek.... Mikor derülhet ki, hogy ez a szemét banda meg fogja-e szavaztatni újabb hónapokra?

2021. aug. 25. 15:17
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Vagy 10 évig ameddig az Orbánc basa basáskodik még .. Vesz szavazatokat, megoldja a hosszabbításokat így, vagy úgy ...
2021. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
*kérdésre
2021. aug. 25. 15:17
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Hivatalosan jelen állás szerint dec. közepéig hosszabbította meg a kormány a vészhelyzetet még úgy májusban.
2021. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért, szerinted van bárkinek varázsgömbje, amiben ott villog egy dátum? Minek a szarért írtad ki a kérdést tulajdonképpen, hogy a stílusodnál maradjunk? Jön a 4. hullám, és senki nem látja, hogy fog lezajlani. Meg hogy mikor jön az 5.
2021. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló, én szeptember közepéről tudtam. December közepe? Hát ez rémes!


8-as, nem tudhatom kinek mije van. Gondoltam hátha van itt valami kormányközeli seggnyaló, aki van olyan hülye, hogy kikotyogna valamit.

2021. aug. 25. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:

"7-es válaszoló, én szeptember közepéről tudtam. December közepe? Hát ez rémes!"

Közben kicsit utánanéztem, mert lehet, hogy mégsem ilyen egyszerű, ahogy elsőnek gondoltam. A kormány a járványügyi készültséget hosszabbította meg dec. 18-ig. Az ezzel összefüggésben levő jogszabályok élnek addig, de nem tudom, hogy a kerti hulladék égetés ebbe a kategóriába tartozik-e.

Kormányközeli seggnyaló nem vagyok. Kormánytisztviselő vagyok. Mivel olyan jogszabályok alapján dolgozunk, amik a vészhelyzet miatt módosultak, ezért tudtam a dec. közepét. De a hulladékégetés lehet, hogy más történet.

2021. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!