Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire általános jelenség...

Chuck dorisz kérdése:

Mennyire általános jelenség az az Európai Unióban, hogy egy állami iskolából a beáradó fény hatására a tanulók kimenekülnek, és a többi tagállam oktatási intézményei (köztük V4 országoké is!) kvázi kulturális menekültekként fogadja be őket?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"beáradó fény hatására a tanulók kimenekülnek"


Én még sosem hallottam fénymenekültekről. Így szerintem egyáltalán nem általános az amit kérdezel.

2021. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te nem hallottál, de vannak. Szóval nem általános. Köszi a választ.
2021. szept. 4. 16:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van??? Kulturális menekültek?
2021. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azok bizony. Elmenekültek a salzburgi Mozarteumba, a ludwigsburgi előadóművészeti egyetemenre, a varsói színművészeti egyetemenre, a svájci Academia Dimitrijbe, a pozsonyi színművészeti egyetemre és a bécsi zeneművészeti egyetemre. Általános az ilyen menekülés, befogadás?
2021. szept. 4. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?

Ki menekült el honnan és milyen fény hatására?

Szerintem neked ártott meg a napsütés.

2021. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
81%

A kérdező szerintem az SZFE-ügyre gondol.

Sajnos egyáltalán nem általános, teljesen példátlan, hogy így kivégezzen egy patinás egyetemet a saját kormánya.

2021. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösz, azért az megnyugtató, hogy nem általános. Szerencse, hogy a tagállamok ilyen befogadók.
2021. szept. 4. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#6 Az SZFE ott van és működik. Nemhogy nem végezték ki, de most kapott olyan infrastruktúrát amivel lehet színvonalas oktatást nyújtani a hallgatóknak.

Pont az volt a baj, hogy sehol nem volt az SZFE, még a hazai színházaknak sem kellettek az ott végzett "színészek" mert nem voltak jók semmire. Sem patinás, sem értékes nem volt az ottani oktatás.

2021. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hmm. Akkor nem értem, mért menekülnek a diákok. Talán megbolondultak.
2021. szept. 4. 20:14
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Milyen diákok menekülnek és honnan? Miért nem vagy képes értelmesen leírni valamit? Vagy te vagy az egyik nagyon tehetséges diák az SZFE-ről, aki még írásban sem képes egy értelmes gondolatot kifejteni?
2021. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!