Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "hatalmasok" (akik uralkodna...

A "hatalmasok" (akik uralkodnak felettünk) szánt szándékkal össze akarnak minket ugrasztani, ugye?

Figyelt kérdés

Ugye, hogy az a céljuk, hogy megosszanak minket, ellentétet szítsanak oltottak és oltatlanok között, hogy az egymással való acsarkodásunkkal egymást is gyengítsük, illetve megbetegítsük?

Osztd meg és uralkodj !!

Valamennyire eddig is uralkodtak felettünk, de eztán már teljes egészében, az egész lényünket ellenőrzés és irányítás alá akarják vonni, ugye?

A testünkbe rendszeresen akarnak ismeretlen összetételű vakcinát nyomni, a lelkünket megnyomorítják a vírusoktól való félelemben tartással, a gondolatainkat megbéklyózzák a médiából ömlő hazugságokkal, a tudatunk végtelen teremtő erejét pedig a sárba tiporják, hogy végleg elszakadjunk önMAGunktól, mert csak így tudnak felettünk uralkodni, ugye?



2021. szept. 22. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Nem.
2021. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Dehogynem
2021. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem, megoldjuk ezt mi magunk...
2021. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Per definitionen nem tudsz elszakadni önmagadtól, mert nem tudsz nem önmagad lenni. Legfeljebb azt hiszed.
2021. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak az oltott/oltatlan témában folyna ez a megosztás, akkor csak simán kiröhögnélek a hülye konteóid miatt.

De ma már utálni kell a heterónak a melegt, a férjezettnek a leszbit, a jobbsinak a ballibet, a városinak a vidékit, a családosnak a singliket, az árja magyarnak a határontúlti, a keresztények a muszlimot, és stb, szóval napnál is világosabb, hogy minél inkább egymásnak ugrasztják a népet, annál könnyebb uralkodni rajtuk.

2021. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Végülis igazad van 3-as!Nem kell hozzá asszisztáció megy az mert az ember ilyen

#2

2021. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Es sajnos vevő is erre a magyar nép.
2021. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon is!Tegnap én is megkaptam negatív pcr teszt ellenére is hogy miért nem vagyok beoltva XD

Azt hittem ez nem téma,hát tévedtem

Nem baj hogy az oltott is elkaphatja és fertőzhet is de én vagyok a gané mert nem akarok kísérleti nyúl lenni és mert nem félek egy nátha vírustól amit elneveztek covidnak és mindenkinek rettegnie kell tőle még a szegény gyerekeket is ezzel sokkolják.

No comment

2021. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Orbán Viktor le fogja győzni őket!
2021. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ki tudnánk magunkat húzni a csávából, mert mi sokkal, de sokkal többen vagyunk, mint ők. Csak össze kellene fognunk, és egy emberként fellépnünk, hisz mi eredendően EGYek vagyunk. Ha figyelmen kívül tudnánk hagyni végre, amit koronavírus pandémia címén művelnek velünk, és visszatalálnánk EGYmáshoz, és embertársi szeretettel lennénk egymással, akkor egyszeriben megdöntenénk a "hatalmasokat", ugye?
2021. szept. 22. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!