Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálnak minket a szlovákok?

Miért utálnak minket a szlovákok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 14:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Mert amíg Nagymagyarország volt, ők kisebbség, nemzetiség voltak itt. Trianon után lett "saját hazájuk" és erősen túlfűtött nemzeti érzelmeik vannak. Ezért képesek még történelmet is hamisítani...
2008. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Hosszú ideig béke volt a két ország között. Most ők jobb helyzetben vannak, van egy határozott, bár szerintem idióta vezetésük, nekünk meg egy finoman szólva töketlen bandánk. Ezt kihasználják és lealáznak simán. Az emberek egy része meg ugye ezt látja a "nagyoktól", ezért hasonlóan viselkednek. Szerintem ennyi. Az egyszerű kisemberek szerintem nem utálják a magyarokat.

Az hogy Felvidék mennyire jogosan a miénk... Eladták nekünk, és most jöttek rá, hogy alacsony volt a vételár...

2008. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!

Például:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1136..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__4691..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__9..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__9441..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..

2008. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
38%
Hogy miért? mert az a sok h_lye politikus már az Ő életükbe is beleakar szólni. Nem elég h a jobb oldal elb_ssza az országot, más országot is elakar!
2008. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés,hogy Trianon után lett hazájuk!


Trianon után Csehszlovákia lett "kreálva"...


1992-ben,amikor a csehek úgy rázták le Őket,mint kutya a vizet,na azóta van önálló Szlovákia.


Egy vicc szerint:betelefonálnak egy könyvesboltba,hogy van-e Szlovák történelemkönyv?Persze hogy van,mondja az eladó,de nem kell bejönnie,elküldöm SMS-ben!!


De jó poén volt Fábry Sanyié is:


.....persze,persze Szlovák képeslap:Grüss aus Storovó!


És rajta van az Esztergomi Bazilika!

2008. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
A szlovák zászlóban is ott a mi apostoli keresztünk, egyszerűen loptak maguknak egy országot, nincs saját kultúrájuk, saját nemzeti ünnepeik, saját történelmük, mindent úgy loptak össze. És igen, aki idősebb mint 15 év az máris öregebb mint Szlovákia.
2008. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Azèrt talan ennyire nem kène tùlozni.Emberfüggö a dolog, nem magyar-szlovàk függö.Magyarorszàgon is èpp annyi szlovakgyulölö van mint szlovakiaban magyargyülölö.ez csupan az emberi butasàgbòl fakad.És a vezetösègnek is nagy szerepe van benne. hisz vannak olyan emberek akik istenkènt imadnak1-1 vezetöt ès mennek utanuk mint az ökrök.Itt emlithetnèm Slotàt aki egy nagy f...,ès èlö adasban kèpes lealàzni a magyarokat .undorito ember!na pl,ilyen gennyladak miatt alakult ki ez a szép kis viszony. ÉN Szlovakiaban èlek,aminek van jo ès rossz oldala is.pl.mindig az volt a vagyam,h.ha vègzek a sulival MOra költözök mert k.ra utalom a szlovak nyelvet ès nemtudok szlovakul maig sem.de mar azota van egy gyerekem ès nem jött össze a dolog.Öszintèn szolva ha kimondjak elöttem azt,h.szlovakia,megdobban a szivem mert mègiscsak a szülöföldem de ha belegondolok,h.mennyit szenvedtem mar itt a kisebbsègi helyzetem miatt akkor a siras kerülget.ez azota van,miota 12èves koromban làzasan a kòrhazi agyban feküdve az orvos azt mondta
2008. dec. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
,h.mièrt nem tünnek az ILYENEK magyarorszagra.hmmm,ezt mìg èlek nem felejtem el.ès ez olyan törès volt szamomra,h.azota nem vagyok hajlando sehol szlovakul megszolalni. egyszer valahol valakitol hallottam egy olyat,h.mi felvidèki hontalanok vagyunk...bàr behùznèk az illetönek egyet de a szivem mèlyèn ùgy èrzem igaza van...bocsi,h.hosszu lett
2008. dec. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
én is Szlovákiai vagyok.Én nem utállom a magyarokat,én sokkal jobban az olyan szlovákokat akik olyanok,hogy képesek lennének megverni a Magyarokat.Nem értem mi haszna van ennek.Utállom egyszerűen őket ,mármint azokat a szlovákokat.Amúgy én Szlovákiai magyar vagyok,ha tehetem megyek ki Magyarországra :)
2008. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a dunaszerdahelyi balhé előtt nagyítóval kellet keresni azokat, akik utálták a szlovákokat. Egyébként Slota óta van Szlovákiában is ez a magyarellenesség, mert ő uszítja a népet. Persze mindig van pár hülye, akik utálnak mindenkit meg mindegy csak balhé legyen, de ezeknek is csak a szájuk jár 99.999%-ban, nem kell komolyan venni őket.
2008. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!