Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az miért nem baj, hogy a...

Az miért nem baj, hogy a szlovákok számtalan magyarellenes, fajgyűlölő dolgot művelnek?

Figyelt kérdés

Ha meg itt azt mondod,hogy cigány már egyből elvagy könyvelve egész európában rasszista ként.

Ezzel miért nem foglakoznak?


2011. aug. 16. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Az unió nem a magyar érdekeket szolgálja...azt hittem erre már mindenki rájött.Sőt az unió a magyarság ellensége.
2011. aug. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

De, az is baj. Viszont az Szlovákia ügye, és itt, Magyarországon hiába kezdesz sírni miatta. Maximum nagyon sajnálni tudunk, de ettől még nem változik meg odaát semmi.


"Ha meg itt azt mondod,hogy cigány..."

Attól, hogy más lop, neked még nem szabad. És nem is fognak felmenteni, ha azzal védekezel, hogy de hát a Kolompár Zsiga is lopott, én meg csak egy kicsit, és máris el vagyok könyvelve tolvajként... Ugye, hogy ez szerinted sem ad felmentést?


Pedro

2011. aug. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

"Ha meg itt azt mondod,hogy cigány már egyből elvagy könyvelve egész európában rasszista ként."


Nem hiszem, hogy "egész Európa" a GYK-s bitnácik cigányozásainak számolásával van elfoglalva.

2011. aug. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem a szlovákok, ezt kéne már felfogni, hanem néhány szlovák politikus és az az aljaréteg, ami nálunk a jobbikot alkotja.
2011. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

ma 08:48


Az átlagszlovák annyira gyűlöli a magyart mint a szúnyogot nálunk meg ők a szentek ha valaki elkezd szar szlovákiázni az egy mocskos fasizsta, náci de náluk az természetes hogy gyűlölnek minket.

2011. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, voltál már Szlovákiában? Azért, mert most divat utálni másokat, nem kell neked is ezt tenni. Ha meg Nagy-Mo. pólóban mész, meg ne csodálkozz, ha belédkötnek.
2011. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Arra értettem ,hogy ha egy magyar azt mondja,hogy cigány akkor rassizsta, de amit a szlovákok művelnek az nem probléma pedig az már jóval túl megy azon mintha annyit mondanéának,hogy "Te magyar"
2011. aug. 16. 10:38
 8/15 A kérdező kommentje:
*mármint európa szerint rasszista.
2011. aug. 16. 10:38
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

ma 09:56


Nem voltam és nincs is Nagy Magyarországos pólóm. Attól hogy van benned szláv netán tót vér nem kell a magyarok ellenségévé válni.

2011. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

ma 10:51

Miből gondolod, hogy a "magyarok ellensége" vagyok (ilyen demagóg populista szövegekkel csak a szélsőjobbos agymosottak élnek)? Csak megjegyeztem, hogy a szlovákok nem utálják a magyarokat, és normális esetben a magyarok sem a szlovákokat. De szerinted ha a békére való törekvés magyarellenesség...

2011. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!