Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a vírus tagadás elítélendő,...

Ha a vírus tagadás elítélendő,akkor az ufo tagadás is?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én oroszlántagadó vagyok. Még soha nem jött egy sem a faluba, csak kitaláció az egész.
2021. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

UFO = azonosítatlan repülő tárgy, de most túlteszem magam azon, hogy te a földönkívüli/űrlény helyett használod.

Na szóval. Űrlények mindaddig létezHETNEK, amíg nem láttunk űrlényt. Ha fogunk látni, tudhatjuk, hogy létezNEK. Hogy NEM léteznek, azt nem tudjuk bebizonyítani. Vélemény lehet, hogy szerinted nem léteznek, de tagadni a létezésüket nem lehet.

2021. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Én kérdező tagadó vagyok, szerintem, aki a kérdést kiírta nem ember, hanem egy algoritmus.
2021. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, csak marhaság. A világegyetemnek a végét sem ismerjük. Kismillió olyan naprendszer létezik mint a miénk, matematikailag nem túl valószínű hogy csak itt alakult ki élet. Sőt inkább kizárt. Mi indokolná hogy egy helyen kialakul, sehol máshol pedig nem?
2021. okt. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
UFO-tagadás? Akkor lenne a kettő összehasonlítható, ha az UFO-k létezése fényképes, jól dokumentált, a tudomány által hivatalosan elfogadott jelenség lenne; és valaki azt mondaná, hogy valami összeesküvés. De nem ez a helyzet, viszont a vírus-tagadókkal igen.
2021. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2021. okt. 10. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Űrlények nem léteznek hiszen az űrben nem lehet élni.


Az UFO Pedig olyan dolog ami repül de nem tudjuk mi az lehet az akár egy defektes műhold vagyis űrszemét.

2021. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!