Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik LMBTQ propaganda,...

Létezik LMBTQ propaganda, vagy sem?

Figyelt kérdés
Írhattok példákat is ha kell.

2021. okt. 13. 12:21
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
30, én most először említem meg a gyakorin, kérdést még nem is írtam róla, de azért elég megbotránkoztató a nightclubbos táncoltatása, hogy népszerű téma legyen.
2021. okt. 15. 00:21
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze, persze, ugyanaz a stílus, szóhasználat ugyanúgy a gyerek a mániád.. De tegyünk úgy mintha elhinném.
2021. okt. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Okééé, akkor tegyél úgy...

Azért elküldöd azokat a gyakori linkeket?

Kíváncsi vagyok ki vagyok.

2021. okt. 15. 01:07
 34/41 anonim ***** válasza:
23-as és 25-ös vagyok. Egy kissé fáradt voltam, elnéztem, rosszul írtam, hogy kinek szól a válasz. A 25-ös válaszomat a kérdező 24-es válaszára írtam, amire még mindig várom a választ, legalábbis annak a második felére.
2021. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

#34

Most így fejből csak pár példát tudok mondani.


Először is az hogy mit keresett egy plaboy borítón egy meleg férfi modell.

Félreértés ne esség, nem a férfi meleg részével van problémám, hanem a platformon amin megjelent.

A plaboy csakis hetero férfiaknak készült, tehát indokolatlan és kontraproduktív a melegek kiszolgálása a platformon.

Semmi bajom nem lenne ha lenne a melegeknek egynalternatív újság, vagy egy vegyes újság, de ez már meglévő brand.


Másik példám az, amikor már meglévő heteró képregénykaraktereket tesznek egyik pillanatról a másikra meleggé.

Itt is a felesleges változtatás zavar, miértnem csinálnak új karaktereket melegnek, vagy biszexnek?


Nekem vannak kedvenc meleg karaktereim, Stolas, Angeldust, a Scott Pilgrimben is a meleglakótárs, de meglévő karakterek lmbtq-sítása nem oké.


Biszex vagyok mégsem tetszik ez a csapás irány.

2021. okt. 17. 15:36
 36/41 anonim ***** válasza:
85%

A Playboy saját maga dönti el, hogy mit tesz a borítóra és sehova sincs kiírva, hogy az az újság csak heteró férfiaknak van. Nem mondom, szerintem is baromság oda tenni őt (azt a meleg srácot), de erről a szerkeztőség dönt és teljes mértékben joguk van dönti erről. Ez nem propaganda. Ha azt mondod erre, hogy az, akkor egyértelműen nem vagy tisztában a fogalom jelentésével.

Én még nem hallottam arról, hogy már meglévő heteró karaktereket tettek volna meleggé. Ha van ilyen, akkor az szerintem is hülyeség, de ez sem propaganda. Amúgy példákat tudsz erre?

2021. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Mindenre azt mondani hogy nem propaganda, mert maguktól csinálják baromság.

Minden propagandát valaki a saját belátása okán terjeszti.

Itt hiába magán cég saját döntése, ez propaganda.

Nemmcsak állami propagandák léteznek.

2021. okt. 17. 15:58
 38/41 anonim ***** válasza:
92%

Itt elárultad, hogy fogalmad sincs a propaganda szó jelentéséről. Ajánlom, keress rá, neten is meg lehet találni a definícióját.

Az, hogy egy újság a borítójára tesz egy meleg fickót nem propagál semmit. Nem azért, mert független az újság. Ha egy állami kézben levő újság tenné ezt, akkor sem lenne propaganda.

2021. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
88%
31# azért lett ennyire népszerű a téma, mert a Fidesz megint bele rúgott az LMBTQ emberekbe
2021. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

#39

Ez egyértelmű, de ez nem is volt kérdés, bár vicces, hogy sokan akik ellenzik a gyermekvédelmi/meleg ellenes törvényt, nem is értik mi a hiba benne.

A jogi szövegeket máshogy kell értelmezni mint a hagyományos fogalmazást, és ha csak úgy nézzük a törvény nem lenne jogosan bírálható, csakhogy a jogi értelmezésben a vesszővel ellátot felsorolás összes tagja önmagában teljes értékű feltétel.


Számomra nevetséges, hogy akik kritizálják a szöveget, még csak nem is értik annak a súlyosságát.

2021. okt. 17. 21:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!