Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én vettem azt észre,...

Csak én vettem azt észre, hogy az utóbbi időszakban nagyon megfogyatkoztak azok az emberek akik a Fideszt éltetik?

Figyelt kérdés

Azért ezelőtt én jórészt Fidesz pártiakkal találkoztam, akár az utcáról vagy akár a médiából. Ezeknek egy része FIDESZ imádó volt (tehát aki mai napig nem térült meg és soha nem is fog), de a legnagyobb részét olyan emberek tették ki akik tudják, hogy a Fidesz nem jó alternatíva, de azt szajkózták, hogy ilyen ellenzék mellett inkább a FIDESZ.


Na most mióta Karácsony, Jakab, meg Andris kiesett, és Marki Zay a semmiből feltört, azt vettem észre, hogy mintha az utóbbi rétege a társadalomnak akik csak a gyenge ellenzék miatt választják a Fideszt azok eltűntek, vagyis nem teljes mértékben, de kezdenek elég nagy mértékben megfogyatkozni és Márki Péter iránt olyan pozitív áradat indult el, amilyet én az utóbbi egy évtizedben soha nem tapasztaltam ellenzéki politikus esetén. Sőt, ilyen még soha nem volt szerintem.


Nektek mi a véleményetek erről? Csak én látom így vagy ti is észrevettétek, hogy fogynak azok az emberek akik a Fidesz mellett álltak eddig?



2021. okt. 13. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Naponta változik. Ma a baloldaliak dominálnak itt, máskor meg csak fideszpárti + van. Mintha váltásban lennének.
2021. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
2-es Ja a börtönben zacskóragasztó versenyen!
2021. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem csak a gykról beszélek :D
2021. okt. 13. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb ilyen: ha nem nézek M1-et és Origót, akkor a legtöbb ember Orbánellenes. Ha csak a Telexre megyek, akkor csak baloldali támogatottságot látok. Ha a kurucra, akkor mindenki Dúróékért van oda.

A valóság az, hogy az online jelenlét nem jelent semmit, csak annyit, hogy az a tízezer ember tud kommentelni. A választásokat a nem-kommentelő többség dönti el.

2021. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mindentudó99 ***** válasza:
35%
Mzp max az ellenzékben hoz lázba embereket. Szinte ismeretlen alig tudni róla valamit. Senki nem áll mögötte. Naívan azt hiszi ha megnyeri az elöválasztást miniszterelnök lesz. Nulla támogatottsággal.
2021. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

#6 Még egy pártot sem tudott összehozni, annyi ember sem támogatja, hogy legalább legyen egy stabil kiinduló pontja, de egyből miniszterelnök akar lenni.

Karácsonynak legalább valaha volt pártja (csak elkopott) és volt mögötte egy másik párt, az mszp. De MZP-nek még ennyi sem.

2021. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!