Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ma voltam a suliban, a tanár...

Ma voltam a suliban, a tanár azt hajtotta, hogy milyen kicsi nép vagyunk, nem érünk semmit, ha megtámadnánk az USA-t game over stb, nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mert nekem kurv@ra elegem van. Akkor Belgium milyen nemzet területileg? Vagy Macedónia, Montenegró stb??? Amíg a saját nemzetünket lenézzük SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN nem lesz előrelépés, és ameddig ilyen politikusaink vannak. Meg felhozta, hogy é n jó vagyok töriből. Elkezdett magyarázni az orosz frontról, és hogy a honvédek biciklivel mentek ki. Már rooseveltet hozta fel, mondtam, hogy az az amerikai elnök volt, hogy jön a Keleti fronthoz? Erre meg azt hozta fel, hogy ne menjünk a töri részébe, de akkor meg minek hozza fel ?? Szégeyn, hogy ez megy az oktatásban, hogy még a saját nemzetünket is gyalázzuk!!
2010. szept. 2. 17:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
A tanárod realista, te meg idealista vagy. Ennyi a különbség köztetek.
2010. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Valószínű, hogy ha USA megtámadna, tényleg GAME OVER lenne. Az is igaz, hogy biciklivel is közlekedtek a honvédek. De attól függetlenül tényleg nem ezt kéne hajtogatni. Merjünk nagyok lenni. Fejlődni kell, nem keseregni, elmondani százszor, hogy utálom M.o.-t, külföldre menni, hanem maradni és gyarapítani az országot. Pozitív mentalitás, tettre kész emberek...De sajnos ha a felső vezetés nem ilyen, akkor azt hiszik néhányan, hogy minden veszve van. De pl. mikor azt láttam, hogy a Fidesz is elkezdett "magyarkodni", reményt adott. Mert ha nem ez lenne az igény a társadalom részéről, akkor büdös életbe nem lennének hirtelen hazaszeretők. Ha meglenne a társadalmi igény, hogy igenis merjünk nagyok lenni, akkor hirtelen a politikusok is ezt hirdetnék. Csak sajnos hosszú út vezet oda...
2010. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Utolsónak ment a zöld kéz!
2010. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

"a cigányok feladata a gyarapítás, a mienké (magyaroké) a kivándorlás"


Csakhogy ennek fordítva kéne lennie

2010. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
A tanárodat ki kellene rúgni a francba. Pontosan az ilyen hozzáállás miatt tartunk ott, ahol. Svájc és Ausztria kisebbek, mint Magyarország, mégis sokra vitték. Hogyan? Nem a "szarok" vagyunk hozzáállással, meg a "merjünk kicsik lenni" politikával.
2010. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Már Trianonnál vége volt ennek az országnak, azóta csak "reprezentálunk"
2010. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

"Jó, mondjuk ki. Mi vagyok a világ vezető nagyhatalma."


Hülye gyerek nem a világ vezető hatalmának kell lenni, hanem regionális nagyhatalomnak, mert ennyi bőven benne van az országban, de sosem érjük el, ha csak sajnáltatjuk magunkat, meg már az iskolában is azt tanítják, hogy egy kalap szart nem érünk.

2010. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

A magyaroktól elvették azt ami egykor oly nagy volt és dicsőséges:a büszkeséget-saját nemzetünk iránt. Nehéz visszaszerezni, csak egy kicsit megkéne erőltetni magukat a magyaroknak. Büszkének kéne lenni a Hazánkra!

De ez nem megy manapság ilyen könnyen. CSak nézz körül az országban,mi zajlik... Attól függetlenül, én örülök, hogy Magyarnak születtem!

2010. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Trianonnal semmit sem vesztettünk. Ugyanis teljesen igazsságosan vették el tőlünk a területeket. Nézzetek téképeket, a legtöbb helyen mindössze 30%-os volt a magyar lakosság. És egyetértek a tanároddal. Én is kivándorlok innen, mint ahoy a legtöbb realista ember teszi. Az ilyen haza így haza úgy dumák engem nem hatnak meg. Nem akarom, hogy gyerekeim megtapasztalják azt, amit én. Ezért megyek el innen.
2010. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%

"hanem regionális nagyhatalomnak"


Aztán akkor mi lesz, ha azok leszünk? Semmi. USA ellen (és még rohadt sok ország ellen) akárhogy nézzük, semmiféle lehetséges fejlesztés se tudná Magyarországot felkészíteni. A tanárnak igaza van, ennyi.

2010. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!