Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Magyarországon beoltott...

A Magyarországon beoltott emberek hány %-a lehet az, aki tényleg kérte volna az oltás, akkor is ha nem zsarolják bele?

Figyelt kérdés
Magyarul ha tényleg önkéntes lett volna és nem járt volna semmi retorzióval ha nem adatja be, mint pl az influenzaoltásnál. Várom a kommenteket is ehhez a mini közvéleménykutatáshoz, hogy ki miért adatta be.
2021. okt. 24. 16:46
A kérdező szavazást indított:
0-10%
10-20%
20-30%
30-40%
40-50%
50-60%
60-70%
70-80%
80-90%
90-100%
23 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

A zsarolás szó alatt mit értesz pontosan?

Az oltás teljesen önkéntes volt, alá is kellett írni, hogy nem kényszerítenek rá

2021. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem nevezném önkéntesnek azt, ha az embereket például a megélhetésükkel zsarolják (egészségügyi dolgozók) vagy elveszik tőlük a szórakozás lehetőségét (bulikat csak "védettségivel" látogatható fiatalok).
2021. okt. 24. 16:52
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Kértem, nem éreztem, hogy zsarolnak. Egyedül nagyim noszogatott, viszont ő utálja a fideszt, így ő sem politika miatt tette.
2021. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
#2 - Na atipikus óvodás. Brühühü nem lehet szórakozni, brühühü maszkot kell viselni. Inkább húzd le magad, ez szánalmas.
2021. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Az szerinted zsarolás, hogy a szórakozóhelyek csak védettségivel látogathatóak? Mert szerintem nem. Ez egyfajta ösztönzés, de semmiféleképp se zsarolás
2021. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk annak akinek van olyan rokon aki súlyos beteg lett tőle nem tartja kamunak!
2021. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Azert adattam be, mert megjelent egy uj halalos betegseg, ami ellen idaig nem voltam beoltva. Ahogy lett vakcina, az elsok kozott oltattam be magam es ahogy lehetett kertem a harmadikat is.


Miert? Mert eszem agaban sem volt rettegni, bizom a dokimban es a korulmenyekhez kepest szabadon es biztonsagban akartam tudni magam.


Tele vagyok tetovalassal, szoval nem felek a tutol mint egyesek es kettesek :)))

2021. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akik szerint nem zsarolás, tőlük megkérdezném, ha elveszem az utolsó ruhátokat, meztelenek vagytok és megmondom, hogy ha bizonyos dolgokat megtesztek nekem, akkor visszaadok egy-két ruhadarabot. Na ez sem zsarolás? Mert szerintem ez ugyan olyan. Elvettek alapvető dolgokat, utazás, szórakozás, akár a munka, aztán cserébe egy "önkéntes" oltással visszaadtak belőlük valamennyit. Ez nekem eléggé zsarolásnak tűnik.
2021. okt. 24. 17:02
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Furcsák az emberek.

Ott volt a lehetőség, pl a Románoknál hogy zsarolás nélkül beoltassák magukat, de ők nem.


Most hogy rászaladtak a f@szra úgy rohannak az oltásért, mintha fegyverrel kergetnék őket..


Aki "előrelátó" volt és nem akart úgy járni mint a románok az beadatta önkéntesen. Volt akit lehetett ösztönözni, de zsarolni? :D

2021. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

10


Mondjuk Olaszországban minden kétséget kizáróan zsarolás esete áll fenn.Hiszen az a munkavállalót, aki nem kéri a szérumot azt elküldhetik hosszabb fizetés nélküli szabadságra.

[link]

-------------------------------------------------------------------


Persze errefelé kicsit más a módszer.De azért a szolid kényszer itt is megvan.Az oltást nem kérő egészségügyi dolgozókat kirúgják.A többieknek meg azt sugalmazzák vég nélkül,hogy aki nincs beoltva az életveszélyben van....

2021. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!