Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Magyarországon beoltott...

A Magyarországon beoltott emberek hány %-a lehet az, aki tényleg kérte volna az oltás, akkor is ha nem zsarolják bele?

Figyelt kérdés
Magyarul ha tényleg önkéntes lett volna és nem járt volna semmi retorzióval ha nem adatja be, mint pl az influenzaoltásnál. Várom a kommenteket is ehhez a mini közvéleménykutatáshoz, hogy ki miért adatta be.
2021. okt. 24. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem,ha nem kezdik el annak idején ezt a védettségi igazolvány osztást a plakátolást a vakcinák ellenvéleményt nem tűrő tukmálását,akkor könnyen meglehet,hogy a fele lenne a beoltottak száma a mostaninak.
2021. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
A szórakozást nem vették el tőled, az ne legyen már a kormány hibája, hogy te egyedül talpig részegen tudod élvezni az életet.
2021. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mindentudó99 ***** válasza:
44%
Az eüben had legyen már kötelező az oltás. A többi a te dolgod. Nem mész moziba ha félsz atűtől.
2021. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
Zsarolás... Kérdező, nevetséges vagy. Engem például zsarolnak, hogy fizessem be a villanyszámlát, ha nem teszem, elveszik az áramot. Mekkora szemetek, a zsarolásuk miatt dolgoznom kell, hogy ki tudjam fizetni!
2021. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Kb másfél - 2 millióra tippelek, akik egy az egyben bedőltek ennek az egésznek.
2021. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Én pl. igenis a ZSAROLÁS miatt adattam be. Akik szerint nem volt zsarolás, azok igazi diktatúrapárti fasiszta covidbirkák.
2021. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem kényszeríthetnek de nem is tehetik kötelezővé de mégis az miért? Mert a ha lezárják az országot csak a beoltottak csinálhatnak gyakorlatilag bármit aki nincs hát az meg ülhet bent a házba az országból nem mehet ki stb stb stb szóval nem kényszerítenek nem is kötelező de muszály vagy ha élni is akarsz még nem csak bent ülni a házba
2021. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!