Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a jövőben Magyaror...

Szerintetek a jövőben Magyarországon vagy Szaúd- Arábiában fogják előbb legalizálni a gyógyászati célú marihuánát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Magyarországon
Szaúd- Arábiában
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Én arra vagyok kíváncsi, hogy a szavazók miért nem indokoltak.

Miért a szaúdiak?

Lehet, hogy pont a marihuána tekintetében ultratudatlan vagyok, de Más dolgok tekintetében nem, önmagában igazak a következő állításaim:

• Szaúd-Arábiában tartatják be az egyik legszigorúbban a saríát.

• Marokkó is muszlim ország, és ott úgy konkrétan a drogokkal szemben zéró toleranciásak a törvények. (ez nem azt jelenti, hogy aki csak éppen kipróbált valamit, de éppen ott tette, akkor életre dutyiba kerül, lehet az ott is inkább elvonóztatják, inkább csak azt jelenti, hogy az „egyáltalán elnézi-e a törvény vagy elítéli” közül az utóbbi)

Persze egyébiránt ég és föld egymáshoz képest is a most említett 2 muszlim ország, Marokkóban abszolút nem saría a törvények. (ott már voltam is) Abban, hogy te ott mit csinálhatsz, közelebb is van hozzánk mint a szaúdiakhoz.

2021. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon inkább
2021. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2#


Bocs hogy feleslegesen leírtam lol

2021. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon még minimum 10-20 év, mire legalizálni fogják a marihuánát, de akkor csak ha nem a fidesz lesz már hatalmon!

Egyre több európai országban, kezdték el már legalizálni, mert rá jöttek vagy engedtek a népnek, hogy semmivel sem rosszabb mint az alkohol.

Most jelenleg Németország jelentette be, a teljes körű legalizálást, ha minden jól megy 2023-tól legálisan lehet, hozzá jutni.

Szaúd-Arábiáról nincs, infóm, és ősszítén nem is érdekel, hogy ott mi lesz.

2021. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!