Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen korlátozáso...

Szerintetek milyen korlátozásokat fognak bevezetni holnaptól? Ti mire számítotok?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 11. 02:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%

#10 Ez így szokott lenni.

Általában az a menetrend, hogy a kormányinfon még minden rendben van, aztán másnap jön Orbán, aki szerint szintén rendben van minden de azért húzzuk a fejünkre a szájkosarat.

2021. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%
Holnaptól semmilyen még, de majd lehet, hogy kell maszk boltokban könyvtárakban, mozikban, színházakban stb. Ha mindenki, vagy majdnem mindenki szabályosan fogja viselni a maszkot akkor nem lesz komolyabb lezárás.
2021. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
szigorítás
2021. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
Benzin ár korlátozást! 😄
2021. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
Megint a nagy semmi... :/
2021. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

talan jon megint az oltasi kedvet meghozo, akinek noncs vrdettsegi igazolvanya az nem mehet moziba, etterembe...vagy boltba.

Ez utobbinal csak a vedettsegihez kotott alkohol es dohanytermekvasarlas lenne csodafegyver. Mert a benzinar nem fog bejonni a covid ellen🤣


Olyan izgik a pentek reggeleim, mindig tanulok új biológiai tanokat, amiket egyetemen elfelejtenek még az orvosin is oktatni, és persze a legjpbbak, amikor nem zarjuk be az iskolakat, azonnal bezarjuk az iskolakat, nem ved a maszk, kptelezo a maszk...most jonne a nem kotelezo a covid19 elleni oltas, kotelezo az oltas.

2021. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon nagy megérzésem volt, hogy 15-tel lesznek szigorítások, eleve a 15 ilyen "kerek" szám, másrészt hétfőre is esik.

Reggel úgy vezették fel a híreket h "rendkívüli bejelentésekkel érkezik a kormány", de koppantunk, az egyetlen és hűdenagy bejelentés az üzemanyagárak befagyasztása volt.

Sztem benne van a dologban, hogy ma van egy teltházas Magyarország-San Marino meccs, emiatt egy héttel elodázták.


Egyébként szerintem a beltéri maszkhasználatot, meg a védettségi meglétét fogják visszaállítani (étterembe, fürdőbe, moziba, stb.)

2021. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
28%
Hát igen, az a minimum lenne..
2021. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
38%
Remélem semmit, nagyon elegem van a korlátozásokból, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Hiába találtak ki bármiféle baromságot a vírus tette a dolgát.
2021. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
72%
Nektek is irogat primitív obszcén privátot egy elmebeteg valami Erikáról? Privit nem lehet jelenti modiknak, vagy csak emailben? Ez minden szintnél primitíbebb volt, pedig azt se tudom miről beszél.
2021. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!