Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, miért nem...

Mi a véleményetek, miért nem akarnak semmit tenni ilyen adatok mellett?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor fele ennyi fertőzött volt, lélegeztetőn is kevesebb volt, kevesebben is haltak bele egy nap alatt, pedig oltás se volt. Most hiába van oltás, nem látni, hogy használna. Nekem például ezen a héten 2 közeli rokonom halt meg a lélegeztetőn 3 oltás után a vírusban. Nyáron is egy, és még három fertőzött van, aki egyelőre nem került kórházba.


Miért nem rendelnek el semmit? Csak az oltással nyaggatnak mindenkit, de látható, hogy semmi értelme. Mikor lesz már valami hasznos intézkedés? Ha nem lesz, akkor miért?



2021. nov. 12. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%

9es


Miért attól, hogy az ország vezére nem nem korlátoz attól még nem maradhatsz otthon?

Csak akkor tilos menni csoportosulni, tömegbe, moziba, meccsre ha a bölcs vezér bejelenti a tv-ben?

Egyik hasonló kérdés alatt írtam, hogy ha nem lenne a fél ország szellemifogyatékos akkor eltűnt volna kb a vírus.

Ez alatt értem:

- oltás felvétele

- maszk hordása normálisan

- gyakori kézmosás rendesen

- kézfertőtlenítés

- CSAK ODA MENNI AHOVA FONTOS !!


Vicces azért hogy 10 éve sírnak a prolik a diktatúra miatt ami állítóalg van, közben meg a lakosság 60-70%-a igényli, mert annyira 1 bites. Kézen fogva kell őket a vezérnek vezetni.

2021. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%

Mert rájöttek hogy nincs mit tenni ezért felesleges bármit is tenniük.csak az a baj hogy ezt szokás szerint nem hajlandóak közölni, sosem árulják el az igazat hanem mellébeszélnek,ködösítenek,vagy simán csak hallgatnak.

Bezárnak a benzinkutak,vagy lesz elég üzemanyag vagy nem,de ezzel kapcsolatban is csak a hallgatás van.

2021. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!