Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az összeesküvés gyakorlatokat...

Az összeesküvés gyakorlatokat cáfoló emberek szerint akkor ugye nem lesz chip beültetés?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 13. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Hol? kinek? Mikor? Milyen okból?
2021. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De lesz.
2021. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként kapaszkodj meg, ez nem titok, állatokon már magyar kutatóintézetekben is kísérleteznek ilyen agyba ültehető csippekkel, amiknek a célja pl. hogy az epilepsziásoknak a rohamait észlelje és semlegesítse valahogy.
2021. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Már most is vannak emberek, akikbe chip van ültetve:


[link]


Sőt, sok kutyába is van. És? Ettől megváltozott a kutyád?


De az biztos, hogy nem egy vakcinából, ilyenekben csak hülye konteósok hisznek, technikailag sem működne. Amúgy elég praktikus megoldás lehet egy bőr alá beültetett "pénztárca" + "okos telefon", én simán el tudom képzelni, hogy majd élek ezzel. Természetesen egy ilyen chip semmilyen módon nem befolyásolja a biológiámat.


Aki oltásokban lévő chipektől retteg, annak persze le kell enni az illető elég mély szintjére, hogy megértse, ez miért is abszurd. Ha te is ezek közé tartozol, akkor hidd azt, hogy már az ivóvízben is van, és akkor neked már úgyis mindegy. :)

2021. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Már megmondta a WEF vezére hogy lesz!


[link]



Nekem nem mert nem fogok asszisztálni ehhez, vagy sziget, vagy feladom magam.

2021. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja volt valami cikk egy magyar informatikus csávóról is, aki mágnescsippet rakatott a bőre alá. Piercingessel akarta, de az nem vállalta, aztán valami állatorvost talált, aki okosba fű alatt megcsinálta neki a beavatkozást.
2021. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Az összeesküvéselmélet, amit sokan cáfoltak nem az volt, hogy bizonyos emberekbe a hozzájárulásukkak chippet ültetnek, hanem az, hogy tudatukon kívül egy oltással teszik bele az emberekbe. Ugye belátod, hogy a kettő nem ugyanaz?


Aztán ha egyszer ezzel tényleg embereket tudnam gyógyítani annak csak örülni tudok.

2021. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Simán el tudom képzelni, hogy mondjuk egy kamerát rákötnek valahogy a látóidegekre, és így a vakok újra láthatnak, vagy valami ilyesmit. Az ilyen irányú felhasználást pedig támogatom.

A konteós chipbeültetésnek semmi értelme, már így is tudnak mindent, amit akarnak, mindig nálad a telefon és folyamatosan megy rajt a facebook, nem?

2021. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7.

"Az összeesküvéselmélet, amit sokan cáfoltak nem az volt, hogy bizonyos emberekbe a hozzájárulásukkak chippet ültetNEK"


Jó hogy te csak ezt olvastad (több elmélet is volt) mert sokat vitatkoztam leösszeesküvés elméletezőkkel arról,amit Én írok, de nagyon fel vannak szívódva.

2021. dec. 13. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól van, menj hallgass még egy kis drábik janibácsit a gonosz zsidó gyíkemberekről. :D
2021. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!