Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezek a keresztények már...

Ezek a keresztények már mindenből pénzt akarnak csinálni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 6. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
kicsit cinikus a szánalmas kérdésed...
2010. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Tanítási célokat esetleg szolgálhat, de én, mint keresztény ember nem tartom jó ötletnek. De azért "ezek a keresztények" gondolod, hogy hithű keresztények? Ezeket elsősorban a pénz érdekli, nem a vallás.
2010. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
"A tervek szerint előadás keretében bemutatják a keresztre feszítést és az utolsó vacsorát is." Ez kell a gyereknek, nem a spongyabob :)
2010. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akarod mondani, hogy a hatalmas létszámú kereszténységen belül azon a bizonyos területen élők, akiknek erre van jogosultságuk, mert ENGEM PL. MEG SE KÉRDEZTEK, NEM IS TÁJÉKOZTATTAK, PEDIG ÉN IS KERESZTÉNY VAGYOK, ja, és azért ha elolvasod, ott egy befektetői csoport, lehet, hogy közük sincs a kereszténységnek, de óriási pénz lesz nekik ebből, ha bejön, csak azért, mert befektetnek... :-)
2010. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább a fanatizmus miatt csinálják. Bennem is bennem van az a vágy, hogy mindenben éreztessem az elveimet.
2010. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amúgy keresztényként nem támogatnám, de ugye engem nem kérdeztek meg, nem tartom jó ötletnek, mert ezek olyan dolgok, amikből nem szabad "viccet csinálni", megmutatni meg más formában is lehet az embereknek, van ezekre számtalan más jó lehetőség. Ugyanakkor nem tudom a helyi helyzetet, miért pont ezt találták ki, ki tudja, lehet, hogy ott pont ez jön be. Én mifelénk nem tartanék indokoltnak valami ilyent, sőt, sokakban ellenszenvet keltene még hívő körökben is (ellenben errefelé sokak körében méltán népszerű a Jézus Krisztus Szupersztár, ami tudjuk, miről szól, de ahogy megcsinálták, az valami más, rendkívüli a korábbi szürkébb előadásokhoz képest).
2010. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!