Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is átverve érzi magát a...

Más is átverve érzi magát a kötlező 3-ik oltás miatt?

Figyelt kérdés
Tavaly tavasszal covidos voltam. Most ősszel meg kaptam a két pfizerem is. Eldöntöttem, hogy nem szeretnék többet kapni, ennyi elég volt ebből. Erre ma bedobják a kormányinfón, hogy 2 oltás nem oltás? Ez azt jelenti, hogy márciusban már nem szamítok majd védettnek. Ezt mást nagyon bosszant?

2022. jan. 13. 11:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%
9, bizonyítékok garmadája van már arra, hogy a természetes védettség az oltásnál hamarabb kopik, pedig jelenleg abban se nagyon lehet 6 hónapnál tovább bízni. Mikor voltál fertőzött, 2020-ban?
2022. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%

december 8-20 között voltam beteg, nyárig érvényes a kártyám.


Egyébként meg izületi fájdalmon kívül semmi bajom nem volt, rettenetesen enyhe volt az egész, most őszintén erre minek oltassam magam? Az állam ne tudja már jobban mit akarok.


Sok ismerősöm nem veszi fel a 3.-at mert egészségügyi gondjaik vannak azóta, ezért halad lassan a 3. oltás is.


Nálunk van a legtöbb 3. oltott lakos, mégis itt halnak meg a legtöbben, ez miféle statisztika?

2022. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
20%
nem
2022. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

Úgy ment át rajtam ez a vírus, hogy nem vettem észre még annyit se, hogy esetleg fáradékonyabb lettem vagy valami, egy ilyen kaliberű vírusnál tényleg ilyen szigorításokat kell bevezetni azért, hogy az emberek hajlandók legyenek magukat beoltatni?


Aki valóban be akarta magát oltatni, az kb 2 millió ember, onnantól csak azok oltattak, akiknek védettségi kellett valamihez, vagy akit a munkáltató kötelezett rá, laikusként ha ez a vírus tényleg olyan pusztító lenne, mint ahogyan előadják, akkor tényleg ilyen megszorításokat kell bevezetni?

2022. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 LazyJones ***** válasza:
55%

"Én döntök, hogy egy évben 4x beoltsanak-e vagy nem, kedves lények."


Erről te döntesz. Arról viszont, hogy ezt elfogadják-e mint védettség, és ha igen, meddig, arról meg állam bácsi dönt. Hogy jól, vagy rosszul, azt döntse el mindenki maga.

2022. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
48%

"Nálunk van a legtöbb 3. oltott lakos, mégis itt halnak meg a legtöbben, ez miféle statisztika?"


Leginkább általad kitalált. Nem nálunk van a legtöbb 3. oltott, ezt mégis honnan szeded?


Senki nem mondta, hogy az oltás 100%-ban véd, ahogy azt sem, hogy az általános egészségi állapot és az egészségügyé sem hasonlóan fontos tényező. Világelsők között vagyunk a vezető halálokok többségében, cserébe zsírosan étkezünk és nem mozgunk mellé, de legalább a kórházba befekvés is garantál egy jó kis MRSA-fertőzést.

2022. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
47%

[link]


"Kormány: Magyarország az első a beadott harmadik oltások uniós rangsorában"


A halálozási statisztikát gondolom nem kell akkor linkelnem 16-os mert azt megerősítetted. Szép napot.

2022. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%
Már ott átverve éreztem magam, mikor oltottként újra maszkot kellett húzni, ezért se kell már a 3. lötty, így semmi értelme.
2022. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
20%
Mennyi oltottcsíra van itt.
2022. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
34%

Én nem érzem magam átverve, számtalan oltást kaptam már életem során. Ez is ingyen volt, rászántam azt a fél órát, aztán szevasz.

Nem értem, miért háborognak rajta ennyit az emberek. Maguknak csinálják csak a problémát.

2022. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!