Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jelenleg van még Janssen oltás?

Jelenleg van még Janssen oltás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom hogy ez volt a vakcina amiből csak egy kellett a kártyához. Ez elérhető még? Nem vagyok még beoltva, a kártya kéne, minél kevesebb oltással :D

2022. jan. 15. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, egyedül a Sputnik nincs már, az összes többi elérhető. De nézz utána, hol oltanak azzal, nem minden oltóponton van mindenféle.
2022. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2022. jan. 15. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mire kellene az a kártya? Mert ha utazásra, akkor ezzel potenciálisan magadat szívatod, jópár európai országban már Janssenből is 2 az elvárás, függetlenül attól, hogy mikor kaptad az elsőt. Egy db nem vált ki elegendő immunválaszt, a kínai löttyöt leszámítva az a leggyengébb.
2022. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaa nem, nem utazasra. Koncertre, fesztivalra, bulira :D másra nem kellene
2022. jan. 15. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha regisztrálsz az első oltásra, akkor az időpontfoglalásnál látnod kellene, hogy mire tudsz időpontot foglalni. Már előre kiválasztod az oltóanyagot is.


Amúgy időt akarsz spórolni vagy tűszúrást?

2022. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából amit tudni szeretnék, hogyha március 30-ra kéne a kártya, elég ha március elején beadatom a Janssent? És addigra meglesz?
2022. jan. 15. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

3: annyira gyenge, hogy Szlovéniában egy embert megölt, ezért felfüggesztették a használatát.

[link]

2022. jan. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez valószínűleg csak akkor nem öl meg, ha megint olyat sikerült gyártani, amiben eltévesztették az anyagot.
2022. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkora faszsagokat tudtok irni, komolyan. Nem ezt kerdeztem, legyszives olvassatok mar el. Ha egyeseknek a butasag fajna…
2022. jan. 16. 15:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem harmadik volt, én nemrég kaptam (Fehérvár, de tudom, hogy Pesten is van), igaz, így a harmadiknál kicsit nehezebb, mert nem mindenhova írják ki, hogy mi van náluk... elsőnél nem tudom, hogy van, de ha tényleg lehet választani, az király, meg irigykedem is. :D ha március elején elmész, meglesz bőven 30-ára, nekem 12 nap volt áprilisban (hétvégével együtt), többi ismerősömnek is kb ennyi, bár tudok olyanról is, aki levelezgetett még egy ideig az illetékesekkel, mert egy hónapja várt és még mindig nem jött meg (elvileg elpostázták, gyakorlatilag sehol semmi, végül meglett persze), de gondolom ez ritkábban fordul elő
2022. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!