Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy nem értem meg Puzsért?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy soha nem értem meg, tud azért úgy fogalmazni, hogy értsem de az esetek túlnyomó többségében olyan "szakszavakat", illetve annyira bonyolult szó szerkezeteket használ, hogy alig értek valamit abból amit mond.


Ezzel más is van így? Ez mennyire normális?



2022. jan. 27. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Olvass többet, bővítsd a szókincsed!
2022. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem meg pont az a bajom vele, hogy végtelenül sekélyes, közhelyes.
2022. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
#10: Nem tragédia, ha nem érdekelnek a művészetek vagy a kultúra, hiszen minden ember más, mindenkit más érdekel. A probléma az, ha sznob vagy, mint a Puzsért imádók, akik azt hiszik, értenek a művészethez, kultúrához, pedig nem.
2022. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

"A probléma az, ha sznob vagy, mint a Puzsért imádók, akik azt hiszik, értenek a művészethez, kultúrához, pedig nem."


Ez egy igen magas lóról előadott, csúsztatásokkal teli vélemény. És te beszélsz sznobizmusról...


Ki mondta neked, hogy a Puzsért "imádók" amiatt kedvelik/követik, amit/ahogy a művészetekről mond?

2022. febr. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ki mondta neked, hogy a Puzsért "imádók" amiatt kedvelik/követik, amit/ahogy a művészetekről mond?"


Erről van szó, engem amúgy abszolút nem is érdekel amikor művészetekről van szó. Inkább a politikai és kulturális véleménye érdekes és elgondolkoztató számomra.

jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!