Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zöld,jobb vagy baloldali...

Zöld,jobb vagy baloldali vagyok? Vagy egyik sem?Van teszt erre?

Figyelt kérdés
Van valamilyen teszt ami megmondja, hogy mely politikai nézetek állnak hozzám a legközelebb?Hogy milyen értékrendet vallok.

#politika #kérdőív,teszt
2022. febr. 6. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Tölts ki efy iq tesztet, ha 80 alatt vagy akkor szélsőjobb, ha 80-100 között akkor jobb, ha pedig 100 felett akkor egy értelmes társadalmilag fejlődni vágyó ember a baloldalon
2022. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

#1

Mit szólsz ahhoz, hogy 142 IQ-val (és Asperger-szindrómával) Mi Hazánkos vagyok?

2022. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Azt hogy hazudsz, ez teljesen egyértelmű. Ha 142-es iq-d lenne nem mondanál ekkora ökörséget.
2022. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha csóró drogos raszta vagy aklor egyértelmű, hogy baloldali vagy nem kell ide teszt
2022. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Azok lesznek a zöldek de sebaj, jobber leszel maximum.
2022. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Egy biztos: ha azt hiszed, hogy mindenki hülye, pedig te vagy hülye, akkor balliberális vagy.
2022. febr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én maradnék az #1-es válaszolónál. Az a biztos.
2022. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Isti22 ***** válasza:
100%

Szia!


Próbáld ki ezt:


[link]

2022. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen politikai iránytű és egyéb tesztek, de sokszor pontatlanok. Mondjuk még mindig pontosabb, mint amit sok ember mond magáról, mivel annak ellenére, hogy pl. magyarország tele van fasisztákkal, sokan nem hívják magukat annak, ami egyébként elég vicces.

Illetve az #1-esre reagálva. Abban igaza van, hogy valamennyire IQ alapján különböznek az oldalak, de nem ennyire drasztikusan. :D

Általában azt lehet mondani, hogy minél magasabb valaki IQ-ja, annál valószínűbb, hogy liberálisabb, míg minél alacsonyabb, annál valószínűbb, hogy konzervatívabb.


#2

Egyébkétn tényleg nincs igaza. Az IQ nem minden. Kell pl. történelmi ismeret, hogy tudd, hogy egy náci párt miért rossz.


#4

Amit körül akartál írni, az valószínűleg a liberális ember és nem a baloldali. Lehet valaki jobboldali liberális is.

Mellesleg nem kevés fideszes bukott ledroggal, szóval plána hülyeség, amit írsz.


#6

Ez szintén vicces definíció egy országban, ahol pont a fidesz hord el mindenkit hülyének, aki nem ért velük egyet.

Az a legviccesebbek, amikor valaki elér valami nemzetközi eredményt, a fideszes média azt mondja, hogy a fidesz milyen jó munkát végzett, mivel ők termelték ki. Kint meg lenyilatkozza, hogy milyen szar a fidesz és másnap már egyből szidják. :D

2022. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 fidesz kdnp jött ki.


Szóval úgy vagyok ellenzéki, hogy a teszt szerint fideszes vagyok.


Bárkire szavazok, csak a fideszre nem!

2022. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!