Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tekintve, hogy az összefogás...

Tekintve, hogy az összefogás által tartott fórumokon rengetegen voltak és pár óra alatt mind a 106 körzetben meglett a szükséges aláírás, szerinted van reális esély a fidesz leváltására?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, hiába van 5x pénz MZP-re, az összefogás megnyeri a választást
Nem, jön majd a papírforma és szoros versenyben nyer a fidesz
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem kérdés, ez már eldőlt, összefogás győzelem lesz, magasan.
2022. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
A benzinàrstop végkèpp rossz húzàs volt. Ezzel el is dőlt a választás.
2022. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

2/3-a senkinek nem lesz, de hogy ki fog győzni... sajnos a fideszre tippelnék.

A 18 fővárosi körzet tegyük fel sima ügy, de kellene még kb 35-36 vidéki is. Az viszont valószínűtlen szerintem.

2022. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Teljes Budapest sem lesz meg. Vidék meg esélytelen. Ott pár megyei jogú várost kivéve konyec az összefogásnak.
2022. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19:27


Hogy? A jóléti intézkedések rövid távon mindig népszerűséget okoznak

2022. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dzsoki ***** válasza:
100%
Elméletileg van,gyakorlatilag,kevés az esély. Mi is történt? Pár óra alatt meglett,mind a 106 körzetben a szükséges aláírás? Hogyan,amikor egy népszavazásra, 200ezer aláírásra is,több,mint egy hónap kellett? Egyébként a benzin,adó stb Stop,13.havi nyugdíj,meg a többi adóvisszatérítés népszerűsége,ki fog tartani áprilisig. Ráadásul,most még nem tudni,hogy addig MZP,kiket fog még megsérteni,sokkal rosszabbat ígérni,mint a Jelenlegi Kormány.
2022. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlik, akkor a Fidesz-KDNP jelöltjeinek is kb. ugyanannyi idő alatt meglett a szükséges aláírás, mind a 106 választókerületben. (Nem vagyok videóbíró, nem tudhatom, de a kormánypártok szerint az övék valamivel hamarabb lett meg. Mit tudom én? De nem az szokta nyerni a lottó főnyereményt aki elsőként küldi játékba a szelvényét; ez nem állásfoglalás egyik mellett sem, csak példa rá, hogy ez semmit nem jelent, különösen úgy, hogy 500 ajánlás elég volt az átlagosan 75 ezer választópolgáros kerületekben. Nem tudom, ki fogadott volna velem szemben arra, hogy mindkét nagy tábornak minden választókerületben lesz legalább 500 buzgó szavazója, aki tülekedni fog, hogy aláírjon. Mindkettőnek van akkora aktivista tábora, hogy jónéhány forgalmas helyre kitelepülhessenek; egy-egy helyen elegendő volt néhány 10 aláírás.)
2022. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!