Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az összefogás mely vidéki...

Az összefogás mely vidéki körzetekben akar nyerni? Budapesten kívül csak pár nagyobb városban (Pécs, Szeged, Nyíregyháza, Miskolc) könyvelhető el a sikerük. Ezen kívül hol van még reális esélyük?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Elvileg Debrecen is nyerhető.... remélem sikerül ott is győznie....
2022. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én Budapestben is kételkedek, azok után amit Karácsony csinál. De mégha meg is nyerik a választást, nem volt még olyan több párti koalició Európában ami kibírt volna 4 évet, bomlott fel mind. Ezeket semmi más nem köti össze minthogy ne Orbán, és ha Orbán kikerül a képből akkor kijönnek majd a különbségek, valószínűleg hibázni is fognak, akkor elkezdődik majd az egymásra mutogatás, felelősség hárítás, ott van MZP aki mögött nincs párt, marha nehéz lesz bármi önálló politikát csinálni a DK-tól függetlenül, ami kb semmiben nem különbözik a fidesztől romlottság terén. Gondolom menni fog közbe a nyugati kultur-balos identitás politika ráerőltetése a full jobber magyar társadalomra ami méginkább ellenszenvet fog kiváltani, aztán az lesz hogy 2026-ban nevetve fog Orbán visszajönni még 12 évre. Kb ez várható.
2022. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem simán kikapnak és örülhetnek, ha nem lesz megint 2/3.
2022. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a Fidesz fog nyerni, főleg a vidéknek köszönhetően...a 2/3 ad szerintem nem lesz meg.
2022. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pécs Szerbia, Szeged Szerbia és Románia, Nyíregyháza Románia, Miskolc pedig Szlovákia része. Felőlem külföldön ott nyernek ahol akarnak, ez Magyarország valódi határain mind kívül ven, tehát érdektelen dolog.
2023. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!