Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg a pokol vár Európára...

Tényleg a pokol vár Európára vagy lassan normalizálódik majd a helyzet?

Figyelt kérdés

Ahányszor mostanában olvasom a híreket, olyan következtetésre jutok, hogy talán még a Covid-időszak legsötétebb napjait is felülmúlja. Még egy horrorfilm is felüdülés ahhoz a jövőképhez képest, amit felvázolnak bennük. Gyakorlatilag a brutális inflációra és minden téren elszálló árakra gondolok. Amik, ha valóban bekövetkeznek, rengeteg ember totális elszegényedéséhez, éh- és fagyhalálához vagy öngyilkosságához fognak vezetni. Arról már nem is beszélve, hogy Nyugat-Európa már így is tele van migránsokkal, akik nem kérnek, hanem elvesznek. Ha megroppan a gazdaság, akkor a nekik juttatott szociális juttatásokat is meg kell nyirbálni és ebben az esetben egy óriási, kezelhetetlen bűnözési hullám kezdődhet.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy vajon mi várható? Az ember persze reménykedik benne, hogy idővel csitulni fog ez az egész hihetetlen oroszellenes hisztéria és józanul rendezik majd a helyzetet, de attól még a félelem szerintem mindenkiben ott van.



2022. márc. 8. 21:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

[link]

Az orosz export mértéke folyamatosan nőtt hónapról hónapra. Aki szerint ezt csak úgy semmissé lehet tenni, az nem a Földön él.

2022. márc. 8. 21:31
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nagyon gondolkoznak rajta hogy milyen lépéseket tegyenek még. Pl abban megegyezettek már, hogy az EU a jövőben el fog távolodni az oroszoktól és csökkenteni fogja a kitettséget.
2022. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire sötéten a távoli jövőt a mi generációnk nem látott. Sajnos cudar idők jönnek.😶😔
2022. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kíváncsi leszek milyen ősz-tél jön Európára. Nagyon kíváncsi.

Most szerintem mindenki örüljön a jó időnek és a nyárnak, aztán csak óvatosan a nyaralásoknál és a költekezéseknél.


Kíváncsi vagyok nagyon, hogy az EU több államaiban hogyan reagálnak majd az emberek. Nem véletlenül készítették el a hülye reklámjaikat már akkor is...

2022. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14es

Igazából már decemberben is szartuk össze magunkat, még bőven a háború előtt, hogy jajj, mi lesz a nagy gázárakkal, és nem éljük túl ezt a telet. Túléltük, sőt, nagyon sok ember jobban él, mint valaha.

2022. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15.Mond ezt majd 1 év múlva😃
2022. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16os

Ezt mondták már 2 éve is nekem.

2022. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A cél az emberiség létszámának csökkentése.


Tudomásul kell venni, hogy globálisan a világban a balliberális politika szolgálja ki azokat az érdekcsoportokat, akiknek az a célja, hogy a Földön kevesebben legyünk mi emberek.. A baloldali politika emeli az adókat, árakat és a rezsi árát is... Ez nyílt titok.

2022. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az emberiség már rég nem józan. A nagy jólétben itt Eúrópában már nem a józanság a fontos. Az a bizonyos jólét sajnos most kezd meginogni és én úgy gondolom, hogy most ha ez a helyzet így fog folytatódni a világban, akkor sajnos itt éhezés, járvány, zűrzavar és lázadások lesznek előbb vagy utóbb.
2022. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!