Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A határokon túl mennyivel...

A határokon túl mennyivel drágult az élet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan élnek, vagy dolgoznak a határon túl, euro-ban kapják a fizetésüket. Őket kérdezném, hogy kint is tapasztalható olyan mértékű drágulás, mint itthon, vagy csak a hazai fizető eszköz értéke zuhan olyan mértékben, amit tapasztalunk?

Mindezt kérdezem úgy, hogy az utóbbi két évben nem jártam külföldön, így nem tudom, jelenleg milyen árak vannak, csak azt látom, mi van itthon a boltokban.

Érdekes lehet az is, melyik országban mit tapasztalnak a kint élők,. kint dolgozók. Kíváncsi vagyok és köszönöm!



2022. márc. 9. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ausztriában minimális az ittenihez viszonyítva. De még ott is fel vannak háborodva az emberek az infláción, pedig ők sokkal többet keresnek.
2022. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!