Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az az Új Világrend(NWO) és...

Mi az az Új Világrend(NWO) és a nagy újrakezdés (great reset)?

Figyelt kérdés

Láttam pár videót,meg olvastam pár cikket(magyar nyelven), de nem kerültem hozzá közelebb.

Félni kell tőlük!

De miért is?

Mi a pontos cél? Vagy csak a változástól kell félni?-ami akár természetes is tud lenni

De kik és mit és miért akarnak megváltoztatni amiért annyira kell ettől félni? Mindenhol ez bukkan fel. Már az Ukránok is az új világrendet védik.



#Új világrend, nagy újraindítás #politika,összeesküvés elmélet,háttérhatalom,gazdaság #vallás,kereszténység,katolikus,illuminátusok, szabad kőművesek, #great reset, new world order
2022. márc. 18. 18:54
1 2 3
 21/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%

"Én olyan eseményekből, oldalakról és emberekről/től tájékozódom, mint a kül és bel parlamenti ülések, a WHO, a vuhani labor, a Davosi fórumok, az Új világrend nemzetközi konferencia, ID2020, NATO (a 21-es csúcstalálkozót külön ajánlom figyelmedbe), ENSZ, Schwab, Harari, Fauci, Gates, Kissinger, Rockefeller..."


Tudod az elsőszámú konteó-szabály az még mindig, hogy minél több "nagy" és ismert, vagy annak látszó név van egy írásban, annál nagyobb baromság. De ebből a konteóterjesztő közösség nem tanul. Pedig teljesen alapvető, és a gyakorlatban is abszolút igaznak bizonyuló állítás. Ennek tudatában remélem el tudod helyezni azt, hogy egy értelmes ember hogyan kezeli bármelyik írásodat és másolásodat.


"Nézd meg a hosszászólásokat a covidos, majomhimlős cikkeknél és vedd észre, hogy mennyi ember tisztában van a valós helyzettel."


Sem itt, sem máshol nem anonimitásba burkolózó majmoktól fogok tájékozódni. Elolvasni sem érdemes a firkálmányaikat. Továbbra is fölösleges dolgokra fordítasz energiát ahelyett, hogy élnél, ahelyett, hogy mások helyett próbálsz gondolkodni. Csak mert ez útóbbi nem (sem) megy. Erre (még) nem készítettek fel a mosodaiskolában. Vagy egyszerűen csak te vagy a bukdácsolva átrugdosott diák, ezt nem tudhatom. De a legfontosabb, hogy még mindig nem fogtad fel (hogyan is tudnád???), hogy a célközönséged nálam sokkal lejjebb van.

2022. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#12

"És ennek még nincs vége, a következő hullámban már QR kód alapján nézik a védettségi érvényességét, aztán majd jön a digitális igazolvány"

Hát nem nagyon jött be, a következő hullám a kutyát nem érdekelte, korlátozások sem voltak. A digitális igazolványt is leszarja mindenki. :)

dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#22 Jogos észrevétel. Akkor még azt hittem, gyorsabban vezetik be. Ugyanakkor jövőre teljesül a WHO GPT, ami minden országot érint és ugyebár lesz mégegy pandémia is, ami másabb lesz, mint a covid volt. Szóval csak nyugodtság, alakul ez.
dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#23

Mi az a WHO GPT?

dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#24 Global Pandemic Treaty/Globális járványszerződés. A következő pandémiánál a WHO "jóvoltából" egységesek és jóval szigorúbbak lesznek globálisan az intézkedések, amivel kiépítik a digitalizált rendszert is.
dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25

És mikor lesz a követekező pandémia, és miféle szigorú intézkedések várhatók a WHO GPT jóvoltából?

dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#26 Mi célod ezzel? Az első hozzám fűzött válaszodból kiderült, hogy te abszolút nem fogod fel, mi folyik körülötted, pedig mostanra ott tartunk, hogy még a médiából is ömlenek ezek a dolgok. Ha vitázni van kedved, keress mást légyszíves. Ha pedig valóban érdekel, írj rám privátban. Szép estét.
dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27

Nem akartam vitázni, csak kíváncsi voltam. Bocs a zavarásért. Szép estét neked is.

dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#28 Én bocs, hogy vitát láttam bele. Írj rám nyugodtan, mutatok pár dolgot.
dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!