Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért MZP-t teszik meg bűnbaknak?

Miért MZP-t teszik meg bűnbaknak?

Figyelt kérdés
Szerintem a pártok nem álltak mögé rendesen és ez látszik is, hogy a Jakab "zsidó" Péter és a Gyurcsótány "elkúrtuk" Ferenc el is húzott az eredményváróról és MZP-t tették felelőssé ezért. Jobbik ezzel végképp leírta magát, pedig 4 éve rájuk voksoltam, de ezek soha többé ne jutnak be az is fix.

2022. ápr. 4. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez várható volt.Egy ilyen sok felé húzó, sok érdekű koalíció alapból halálra van ítélve.Lehetetlen így eredményt elérni.Sajnos, azt is ki kell mondani, hogy Márki sem egy politikus alkat.A pártok nyilván a kisebb ellenállás fele mennek el és Márkit marják, a saját fennmaradásuk érdekében.Úgy egyébként én eddig is megmondtam, hogy ez lesz belőle, eddig is utálta a koalíció Márkit, meg egymást is utálták, lenézték a koalíció pártjai.
2022. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Mert ez könnyebb, mint vállalni azt, hogy visszavonul Gyurcsány a politikától. Soha nem lesznek megválasztva, amíg ő ott van. A fidesz erre építi mindig az egész "kampányt". Az embereknek meg ez elég.

Nem az értelmiségi réteget kell megfogni, hanem az egyszerűeket. Nem létező szavazókkal nem lehet választást nyerni.

2022. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert MZP a Fidesz embere, de a sok agymosott még a nyilvánvaló elétárt információt se hiszi el :D
2022. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyrészt mert lusták intellektuális munkát belefektetni, hogy a saját hibáikat és gyengeségüket feltárják, másrészt mzp tényleg béna. ilyen személyi adottságokkal nem lehet nyerni, csak 4 sokkal bénább jelölt ellen (ld. előválasztás).
2022. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem bűnbak, csak a vidéki suttyók meggyőzésére nem alkalmas. Ahhoz valami kövér cigó kell. :D
2022. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dzsonszi ***** válasza:
40%

Amúgy mi Fideszesek hónapok óta azt írjuk, ami meg történt, és a sok ellenzéki lepontozáson kívül max annyit írt, hogy birkák vagyunk, agymosottak Fidesznyalonc stb.

Pontosan megmondtuk, hogy attól mert összefog a náci a komcsival nem fog összeadódni a szavazatuk, hanem lemorzsolódik, és ahelyett, hogy magukba néznének, MZP-n fogják elverni a balhét.

2022. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Az azért érdekes, hogy még Budapesten is vitt olyan körzeteket a Fidesz, ahol egyértelmű ellenzéki fölénnyel számoltak.Sőt, úgy tűnik nagyobbat ment a Fidesz, mint eddig bármikor.
2022. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
#6 Én Mi Hazánkos vagyok, de ugyanezt mondtam.
2022. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!