Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz a megélhetés...

Miért ilyen rossz a megélhetés Magyarországon?

Figyelt kérdés

Naponta hallom hogy dübörög a jólét stb. Én ebből semmit sem veszek észre. Mindig mindenből a legolcsóbbat kell vennem, sokszor akciós dolgokat veszek. A fűtést télen alig tudtam kifizetni, egyszer felszólítást is küldött a gázszolgáltató.

Tehát ez a hatalmas jólét egy aljas hazugság.



2022. ápr. 22. 09:13
1 2 3 4 5
 1/42 Miss Endzsi ***** válasza:
67%
Jó lét van Pesten mérnökök, magánorvosok, IT-sek között.
2022. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
14%
Miből gondolod, hogy ha neked rossz, akkor másnak is rossz?
2022. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%

Van valahol a neten egy térkép is, de kb. ezernyi cikket találsz arról, hogy a legszegényebb települések mind-mind Fideszesek. A főváros - a leggazdagabb teleülésként - ellenzéki.


Nekem ez azt mondja, hogy Te látod jól a helyzetet, és aki nem él jól, de ennek ellenére erre szavaz az valahol tényszerűen meg van vezetve.

2022. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
1%

Kéne nézni a híreket, nem csak az ellenzéki baromságokat olvasgatni....

Meg ha egész nap a bránert vered a gyk előtt, abból nem élsz meg.

2022. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
5%
Ha ennyire rossz lenne a megélhetés hazánkban, akkor nem lenne ennyi kövér ember (mert ugye többségében az kövér, aki állandóan, mértéktelenül eszik, a betegség miatti hízás és fogyás nem ide tartozik), nem dobnának ki az emberek annyi ételt a kukába és nem lenne tele az összes gyorséttermi étkezde se (se a mekiben, se a plázákban..stb.)
2022. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Tiszta szégyen hogy munkahelyem van, tisztességesen dolgozok és csóró vagyok.

Ennyit ér a munka Magyarországon..

Akinek meg akkora feleslege van pénzből az nyugodtan adakozhat.

2022. ápr. 22. 09:34
 7/42 anonim ***** válasza:
27%

"Tehát ez a hatalmas jólét egy aljas hazugság."


Te szarul keresel, tehát minden hazugság? Nincs több kérdésem.

2022. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Olyan nincs hogy valaki rosszul keres. Kutya kötelesség lenne hogy egy munkabérből meg lehessen élni bakker.

Vagy szerinted jókedvemben dolgozok és nem azért hogy megéljek????? Úristen...

2022. ápr. 22. 09:49
 9/42 anonim ***** válasza:
79%
A kövérség a szegénység jele,nem a jólété.
2022. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

Igen, igen, az ellenzéki média állandóan ezt harsogja, hogy milyen nagy itt Magyarországon szegénység!

Aha... Azért van az, hogy a konditerembe is vidéken egyedül én járok kerékpárral, mindenki autóval a szomszéd utcából is...

Az utcákban is nekem nincs egyedül autóm, minden háznál van!

Ráadásul, a családoknál kettő van: egy anyunak, egy apunak.

Elég gyakran járok hiper - és szupermarketekbe vásárolni. Ott is mit látok? Mindenkinek annyira tele van pakolva a bevásárlókocsija, hogy már púposodik! Majd beül az autójába...

Azon röhögtem, mikor a tanárok tüntettek, aztán kocsival mentek a tüntetésre...😅

Megy a hiszti, de minden reggel be vannak dugulva az utak, annyi az autó!

Nálunk mindenhol építkeznek! A dohányboltokban is mindig sor áll! Pedig, milyen iszonyat drága a cigi! A kocsmákról ne is beszéljünk...

2022. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!