Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? :lázadás...

Mit gondoltok erről? :lázadás az állatkínzók ellen.

Figyelt kérdés
elegem van már abból h magyar ország nagy része semmibe veszi az állattartási "szabályokat", és ha valaki feljelentést tesz az állatkínzókra, csak közömbösen néznek.sőt még hülyének könyvelik el azt aki próbál csinálni valamit. interneten (blogomban) sztrájkolnánk azokkal akik egyet értenek velem. nembiztos h sokat elérnénk ezzel de legalább megpróbáltuk...
2010. szept. 19. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És hogy sztrájkolsz ?
2010. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Én is elítélem azokat,akik állatokat kínoznak! De nem csak azokat,akik ütik-verik őket,hanem azokat is,akik lakásban tartják a kutyákat-macskákat csupa önzésből. Ezeknek az állatoknak a természetes közegük a szabadban való egésznapos tartózkodás-futkározás stb. A lakásban csak fogságban vannak!

Ha lázadnék,(amit nem teszek),akkor inkább azok ellen lázadnék,akik többre tartják az állatokat,mint az éhező gyerekeket,embereket!

2010. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
én az állatvédőket is utálom:S
2010. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

még nincs gyerekem mivel 13 éves vok(és nem is tervezek még egy darabig)

amit tudok azért megpróbálom..( a kutyáim szó szerint falkában élnek de ha akarnak bejöhetnek a házba is de többnyire kint futkosnak az udvaron.)nem érek el ezzel sok mindent de legalább megpróbáltam..

elegem van abból h a szomszédok ütik verik az állataikat .. leget engem lenézni ez miatt...mégvalami. a kutyáim sokkal jobb barátaim mint, az osztálytársaim..

2010. szept. 19. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

"kutyáim sokkal jobb barátaim mint, az osztálytársaim.."


ehhez nem tudok hozzászólni:D

hogy fogsz boldogulni az életben?

2010. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

azt nem mondtam h nem boldogulok az emberek között.. :)

egyszerűen csak jobban elvagyok a kutyáimmal mint másokkal..

2010. szept. 19. 18:06
 7/13 clint ***** válasza:
90%

ja azok legalább nem hagynak el, nem vitáznak veled:D

Én meg azokat utálom akik szerint a állatvédelem, hogy nem a lakásban van a helye a kutyának, hanem a kertben, de azért vagy megkötve, vagy egy asztalméretü kennelben tartja.

Nekem lakásban vannak a kutyáim. És boldogok.

Remélem egyszer magyarországra is eljut az a fajta állatvédelem ami kint van mondjuk amerikában, vagy egyéb európai országban. Csehországban dolgoztam jóideig, egyszer sem találkoztam kóborkutyával, de mindenkinek volt kutyája.

az éhező gyerekeket is sajnálom, sőt a hajléktalanokat is.

De sajnos nem lehet segíteni mindenkin.

2010. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
clint eddig a te válaszod a legnormálisabb és eggyet is értek veled..és szerintem jó lenne ha elérnék valamit ezzel a lázadással..
2010. szept. 19. 18:26
 9/13 clint ***** válasza:

igen bár meg kell hagyni évről évre javul a helyzet. Csak sajnos iszonyu lassan. A napiszaron rengeteg olyan csíra kis köcsögöt látni aki állatkínzós képeket rak fel az iwiwre facebookra. Nemegy országban ezért nagyon meghurcólnák.

Arról nem beszélve vidéken mennyi állatot tartanak láncon, egész életében. De miért van értelme így tartani?

2010. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát kíváncsi vagyok h mit mondana annak a szerencsétlen állatnak a "gazdája" ha őt kötnék a poráz másik végére..(márha gazdának lehet nevezni az ilyet..)
2010. szept. 19. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!