Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországi prepperek , ti...

Magyarországi prepperek , ti mit tartotok legvalószínűbb váratlan dolognak amire készültök?

Figyelt kérdés
-Nem prepperek is írhatnak.

2022. jún. 13. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mik azok a varatlan dolgok, amik valoszinuek? Es ha valoszinuek, akkor mitol varatlanok?
2022. jún. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Én azt szeretném tudni, hogy kik azok a prepperek, mert igy nem tudom, hogy valószinűbb, hogy prepperként válaszolok, vagy inkább váratlan lenne, hogy prepper lennék
2022. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem készülünk semmire. Nincsenek már nagy rap fesztiválók.
2022. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi az a prepper?
2022. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

1. Tényleg mi az a prepper? :D

2. Ha arra gondolsz, hogy háborús helyzet, eleinte (február, március) énis gondolkodtam, hogy összepakolok ha esetleg valami gáz van és van időm menekülni. Vagy kaját halmozok fel stb.

Aztán belegondoltam, hogy így nem lehet élni. Folyamatos készenlétben. Majdnem 3 hónapom eltelt így és mellette nem csináltam semmi értelmeset úgy fostam. Robot üzemmód.

Szóval most úgy vagyok vele, ha atom lesz tökmind1.

Ha nem atom, csak valami más gebasz majd akkor az életösztön meg egyebek teszik a dolgukat. Én élni szeretnék amíg lehet. Az amit stresszeléssel meg készüléssel töltök, az minden csak nem élet. Megyek ha menni kell. És ami a lényeg, hogy itthon. Lehet ha bekapcsol az életösztön és lehetőségem lesz énis menekülök máshova. De egyelőre tudatilag itthon szeretnék meghalni. Itt születtem itt van minden emlékem a szeretteim a lényem. Ennyi.

2022. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
ha a kpop a koreai popzene, akkor a prep az a panamai repzene :D
2022. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nehéz lett volna utánanézni, illetve minek szólsz hozzá ha nem tudod miről van szó, ennyire dologtalanok vagytok, vagy mi?
2022. jún. 16. 23:11
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
rapper
2022. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Nehéz lett volna leírni a kérdésben, ennyire dologtalan vagy?
2022. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb általánosságban készülni. Teljesen mindegy hogy munkahely-elvesztés történik, újabb lezárások, gazdasági válság, termékhiány, mert ha beraktározol tartós élelmiszerből, vízből, és alap dolgokból, akkor annyira nem fog váratlanul érni semmi. Bármi történik, az alap megvan ahhoz hogy lépéselőnyben legyél.
2022. aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!