Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amerikában kb nem is lehet...

Amerikában kb nem is lehet otthon a gyerekkel az anyuka, Magyarországon pedig évekig itthon lehet. Akkor vajon melyik országban jobb anyukának lenni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Középosztály, vagy alatta Magyarország (ha kapsz annyit + van egy rendes férjed).


Középosztály felett meg mindegy.

2022. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hasonló van Angliában is, de még mindig 466 forint egy font
2022. jún. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amerikaban is otthon lehet a gyerekkel az anyuka csak az allam nem ad erte penzt. Amit kapunk az adokedvezmeny, de ez nagyon keves. Az en fizetesem utan kb havonta olyan 200 dollar az adokedvezmeny ha jol emlekszem. Nem tudom pontosan mert azota kaptam fizetesemelest is, igy nem tudom mennyi lenne a nettom adokedvezmeny nelkul.

En nem keresek jol, tehat hianyzik az a penz amit a felesegem keresett, megha nem is volt egy nagy osszeg. Viszont a bolcsode itt draga es az o fizetese el is menne ra mert mikor dolgozott akkor nem keresett sok penzt, meg annyit se mint en.

Amugy is lusta, nem szeret dolgozni de ez kulon tema :D

Vannak csaladok ahol ugy oldjak meg hogy nem egy muszakban vannak a szulok hanem egyik reggel megy dolgozni, a masik meg valamikor delutan es este megy haza, igy mindig van valaki a gyerekkel. Sok gyerek tapszeres, tehat nem kell szoptatnia az anyukanak hanem odaadjak neki a cumisuveget es kesz, igy mindegy ki eteti meg.


A tehetos csaladokban az anyuka gyakorlatilag soha nem megy vissza dolgozni, hanem otthon van a gyerekekkel, foz, mos, a takaritast es a kerteszkedest meg megcsinalja a takarito es a kertesz aki hetente megy.

2022. jún. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Törik magukat az USA állampolgárok a magyar letelepedési engedélyért. Ha az USA megnyitná a határait a magyarok előtt, meg sem fordulna többszázezer magyarfejében hogy éljen a lehetőséggel.
2022. jún. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeznék erről egy anyukát, aki volt Magyarországon és Amerikában is anyuka, merthogy himtaggal kicsit nehéz erre objektiven válaszolni
2022. jún. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös, amerikában már hímtaggal is lehetsz nő. 😂
2022. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Most anyukákról van szó, non sequitur

2022. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!