Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amerikában vásárolt PS5-öt...

Amerikában vásárolt PS5-öt tudok-e itthon Magyarországon használni?

Figyelt kérdés
Van-e valami korlátozás, mint régen? Tudtommal csak annyi az eltérés, hogy más a hálózati dugaj. Vagy esetleg van-e más eltérés? Köszönöm előre is!

2022. febr. 3. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, csak pár keresést futtattam, eszerint fizikailag nincs akadály. Játékok mennek, nincs régiós megkötés. A ps networkön kell átállítanod, de valahogy akkor sem mindig... kártyás játékvásárláshoz van köze talán. Nem értettem ki sajnos a lényeget. Ps5 region kulcsszavakkal keress


Illetve filmeknél magyaráznak valamit, hogy abból viszont csak a helyit olvassa... (dvd és bd)

[link] de az új 4K BD-k már nem régiókötöttek, így ez majdnem mindegy

2022. febr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az account dönti el, nem a gép


már a ps4 is ilyen volt

2022. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én angliából hoztam ps4-et annyi a különbség hogy van PS now előfizetés lehetőségem, magyar psen nincs ilyen.
2022. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

édesjóistenem

nem attól van rajta psnow mert Angliában vetted a gépet, hanem mert angol accounttal használod

2022. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Passz én csak játszok rajta Xd
2022. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!