Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, tényleg teljese...

Mit gondoltok, tényleg teljesen ártatlanok a melegek, melegjogi aktivisták, drag queenek? Nem kell tőlük félteni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

"Brice Williams [...] Harrisburgben, Pennsylvania államban adott tanácsokat LMBTQ-fiataloknak, illetve dolgozott HIV/AIDS-megelőzési tanácsadóként.


[...]


A 26 éves Williamsnél legalább 49 fotót és 25 videót találtak serdülőkorú, meztelen fiúkról, amit a pennsylvaniai ügyészség szerint 2020 májusa és decembere között töltött le. A szexuális tartalom nemi szerveket és egymással szexuális aktusokat végrehajtó fiúkat jelenített meg – többször felnőtt férfi „közreműködésével”. A hatóságok szerint a fiúk 18 év alattiak, de nem részletezték a pontos életkorukat."


[link]



2022. júl. 2. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
21%

én se hinném h jobban molesztálnák a gyerekekt, mint egy átlagos úszásoktató (remélem érthető, h nem az úszásoktatókat akarom pedofilozni, hanem irónia amivel azt szerettem volna megértetni, h nem ez számít molesztálásnál).


Viszont.

Azzal egyetértek, h ne legyen nagyon hivalkodás ilyen dolgokkal úgy, hogy gyerekek is jelen vannak. Nem azért, mert baj lenne, hanem csak egyszerűen legyünk már tekintettel másokra, h ne kelljen ezzel szembesülni. a cming out fontos és komoly dolog, ezért kellene vigyázni arra, h ne legyen kontraproduktív.

2022. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
#9: Értem, hogy nehéz szembesülnötök vele, hogy egy queer, LMBTQ-aktivista drag queenről, aki teljesen ártatlan, szegény, sajnálnivaló, tisztességes embernek tűnt, kiderül, hogy egy aljadék, szemét pedofil, de azért csak el kéne fogadni, ha ezek a tények.
2022. júl. 2. 17:58
 13/67 anonim ***** válasza:
72%
Nem érted kérdező? Ha így teszel fel egy kérdést, mindig ugyan az lesz a válasz.
2022. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
73%

"#1: Az illető mindhárom volt egyszerre: queer, aktivista és drag queen."


És az a baj vele, hogy meleg, vagy az, hogy ilyeneket csinál?

2022. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
Akik szerint a drag queenek nyugodtan mehetnek ovikba, mert a gyerekek viccesnek tartják őket, mint egy bohócot, azok most is így gondolják? A saját gyereküket rá bíznák egy ilyenre? Jobb az óvatosság, vagy legyünk "haladó" szelleműek, nem érdekes, hogy a gyerek egy életre megnyomorodhat egy ilyentől?
2022. júl. 2. 18:00
 16/67 anonim ***** válasza:
84%
Nem járnak drag queenek oviba. Életem, mindig ugyanazzal jössz. Nem tűnt fel, hogy ugyanazoktól is kérdezel mindig? Mégis mindig ugyanazzal próbálkozol. Találj ki valami újat.
2022. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
89%

#15:

Akik szerint az apák nyugodtan hozzáérhetnek a gyerekhez, azok most is így gondolják? Jobb az óvatosság vagy nem érdekes, hogy a gyerek egy életre megnyomorodhat egy ilyentől?

2022. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyesen kerülitek a válaszadást. Értem én, hogy a valóság most nem illik az ideológiához, de azért nem kéne tagadni.
2022. júl. 2. 18:09
 19/67 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, kezdő vagy a dezinformációs szakon, hogy ennyire nem megy?
2022. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

Megpróbálom még egyszer.


Akik szerint a drag queenek nyugodtan mehetnek ovikba, mert a gyerekek viccesnek tartják őket, mint egy bohócot, azok most is így gondolják? A saját gyereküket rá bíznák egy ilyenre? Jobb az óvatosság, vagy legyünk "haladó" szelleműek, nem érdekes, hogy a gyerek egy életre megnyomorodhat egy ilyentől?

2022. júl. 2. 18:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!