Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol lehet fizetett politikai...

Hol lehet fizetett politikai szereplést vállalni?

Figyelt kérdés

Bérkommentelő, fizetett tüntető, ilyesmi. Az mindegy, hogy Orbán, vagy Soros, vagy Lőrinc vagy akárki adja a pénzt.

Legjobb a bérkommentelő lenne. Így is elég sok időt szúrok el GYakorizással, de most nem kapok érte pénzt. Pár előre megírt komment bevágása nem sok időt venne igénybe, nekem megérné.

Az tökmindegy melyik oldalt kéne képviselni.



2017. máj. 14. 21:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni, hogy ez most echte jobbos, vagy ironikus balos:D

Végülis igaza van, ha nem lenne ez a miniszterelnökünk, már rég ott tartanánk, mint a többi EU-s ország..:D Ez az ember zseniális! :DD

2017. máj. 14. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy Orbán-hívő.
2017. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de megtudsz valamit, írd már meg, nekem is jól jönne egy kis plusz.
2017. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó, gondolom.


No de komolyan! Munkaadókat keresek! Ha kell, ücsörgök pénzért a Kossuth téren, meg tömöm a netet akármilyen propagandával.

Esetleg mennék szívesen külföldre is tüntetni, úgy hallottam olyan is van, hogy repülővel viszik az embert.

De napi párezerért itt is szivesen eltrollkodok pár órát csúcsidőben:P

2017. máj. 14. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Mészáros Lőrinc cégénél lehet feliratkozni.

Andy Vajna rendezi a forgató könyvet.

2017. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orbán is irkál ide, kamu komenteket.
2017. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!