Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, tényleg teljese...

Mit gondoltok, tényleg teljesen ártatlanok a melegek, melegjogi aktivisták, drag queenek? Nem kell tőlük félteni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

"Brice Williams [...] Harrisburgben, Pennsylvania államban adott tanácsokat LMBTQ-fiataloknak, illetve dolgozott HIV/AIDS-megelőzési tanácsadóként.


[...]


A 26 éves Williamsnél legalább 49 fotót és 25 videót találtak serdülőkorú, meztelen fiúkról, amit a pennsylvaniai ügyészség szerint 2020 májusa és decembere között töltött le. A szexuális tartalom nemi szerveket és egymással szexuális aktusokat végrehajtó fiúkat jelenített meg – többször felnőtt férfi „közreműködésével”. A hatóságok szerint a fiúk 18 év alattiak, de nem részletezték a pontos életkorukat."


[link]



2022. júl. 2. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
#50: Más kérdés, hogy politikusok nem is akarnak óvodás gyerekek közelébe menni ugye.
2022. júl. 4. 01:07
 52/67 anonim ***** válasza:
94%
51 Ááááá dehogy, ők sohasem vetemednének arra, hogy kampánycélokból ezt csinálják
2022. júl. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:
#52: Ja, fotózkodtak párszor gyerekekkel. Ezek kicsit többet csinálnak: [link]
2022. júl. 4. 01:10
 54/67 anonim ***** válasza:
94%
És belinkel képeket, ahol fotózkodtak ezek a szerencsétlenek gyerekekkel... 😂 Ez kész!
2022. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudok belinkelni, de egyszer megnézhetnéd hogy néz ki amikor orbán megy.

+még valami: Azt leszarják, ha bohócok mennek a gyerekek közé. PEDIG AZ A LEGSZÖRNYÜBB, EL SEM TUDJÁTOK KÉPZELNI, HOGY HÁNY GYEREK FÉL TŐLÜK

2022. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező én vagyok 48-as. Sok politikus heterót is lecsuktak már pedofília miatt. Előfordul mindenhol ilyen eset. A draq qeen-es dolog meg szerintem nem árr a gyereknek. A legtöbb gyerek azt hiszi, hogy egy nő, aki beöltözött valakinek. A 14+ évesek meg már nem befolyásolhatóak. Egyre hamarabb kezdenek el már serdülni a gyerekek. Az enyém 12-13 évesen már olyan pszichológia fogalmakat magyarázott el nekem, meg pszichológiai kisérleteket, hogy keresztbe állt a szemem. Meg képzeljétek. Mikor ballagott még tavaly az egyik osztálytársa 15 éves létére terhesen jött a ballagásra. Még június végén meg is szülte a gyereket. Ezért fontos, hogy normálisan le kell vele ülni és beszélgetni vele, nem elhanyagolni, hogy ez legyen a vége. Úgy sajnálom őket.
2022. júl. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
#55: Ezek is úgy néznek ki, mint a bohócok, csak ijesztőbbek. Plusz pedofilok is, mint azt már tudjuk.
2022. júl. 4. 01:22
 58/67 anonim ***** válasza:
68%
#57 Tisztára mint a politikusok! Látod!?
2022. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
91%
58-as válaszát adom, a politikusoknál nincsen kártékonyabb
2022. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező. Ez nem igaz. Ők nem pedofilok. Ha kiemelsz 1 embert a tömegből és rámutogatsz az még nem lesz alap igazság. Ennyierővel kiemelhetnék a feketék közül egy gyilkost és azt mondhatnám, hogy mindegyik veszélyes bűnöző. Vagy a magyarok közül olyanokat akik nem tudnak számolni és azt mondanám, hogy itt senki sem tud számolni az országban. De nem teszem ezeket mert ez nem igaz.
2022. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!