Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindig a Hitlert és a...

Miért mindig a Hitlert és a náci Németországot állítják be "rosszakként" a háború során?

Figyelt kérdés
Szerintem a népírtással kapcsolatban annyit,hogy Oroszország is elkövette ezt,valamint ez az egész holokamu csak egy felfújt dolog,fele annyi embert nem öltek meg.Ezzel is csak jó sokat kaszálnak nagyorrú "barátaink",ha értitek mire gondolok.
2010. szept. 23. 20:06
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
58%

"Miért mindig a Hitlert és a náci Németországot állítják be "rosszakként" a háború során?"


Hitler belekezdett egy értelmetlen háborúba, amit elvesztett és végül az egész német népet példátlan katasztrófába sodorta. Mit kéne szeretni Hitleren és a nácikon?

2010. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
91%
A történelmet a győztesek írják. "Hitler értelmetlen háborújáról" meg csak annyit említenék, hogy a II. Világháború első momentuma az volt, amikor 1920-ban aláírták a Párizs-környéki békéket...
2010. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
31%

"A történelmet a győztesek írják. "Hitler értelmetlen háborújáról" meg csak annyit említenék, hogy a II. Világháború első momentuma az volt, amikor 1920-ban aláírták a Párizs-környéki békéket..."


A Párizs-környéki békéket megelőző (és okozó) Első Világháború "kezdőrúgása" meg az volt, hogy mi magyarok (még leírni is szégyellem ezt a gyalázatot) az osztrákokkal karöltve megtámadtuk a szerbeket, a németek meg rárontottak a franciákra...

2010. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg te vagy rossz oldalon.Vagy nincs nagyapád vagy nem beszélsz vele.Keres egy holokauszt túlélőt és neki mondjad nem nagy cucc!
2010. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
6%
Őszintén Kérdező, mégis hány éves vagy?
2010. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
61%

Hitlert éls a nácikat csak elítélni lehet! Sztálint szintén!

A holokauszt nem kamu,éltem már akkoir és tudom,hogy milyen idők voltak azok. Nem vayok zsidó,mielőtt ezzel megvádolnál!

A zsidókat pedig sem védeni sem szidni nem kell! Csak azt kell nézni,hogy egyes ember milyen! A nem zsidók között is sok olyan van,akinek a tettei elítélendők, a zsidók között pedig sok a tisztességes ember! Nem a származás dönti el,hogy ki a jó vagy a rossz!


Mellesleg nagyon sok hasznos,jelentős,fointos találmány fűződik zsidó tudósok nevéhez! Nélkülük te sem onthatnád itt a "bölcsességedet". Azt pedig ne mondd,hogy ha ők nem találják fel a találmányikat,feltalálta volna más! A szovjeteknek voltak feltalálói,akik minden tudóst megelőztek,csak nem ismerte senki a találmányaikat! Állította ezt a sztálini-rezsim!

Van egy magyar mondás: Jó volna a volna,ha az a volna ott nem volna!

2010. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
92%

A világháború kirobbantásáról elég annyit mondanom hogy a szovjet csapatok támadó formációban álltak amikor a németek megtámadták őket ezért sikerült egy ideig felszabadítani Szovjetunió egy részét a a bolsevik elnyomás alól.


De ezekkel az agyhalottakkal nem érdemes vitatkozni mivel ha a nácikról van szó akkor egyből hőbörögnek de amikor tényekkel találják magukat szembe egyből kussba vannak.

2010. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
66%

Ezen már én is gondolkodtam!

Napóleon cognacot vehetsz akárhol,de ha kimondod azt a nevet hogy "Hitler"vagy csak "Adolf"megfagy a levegő a szobában!

2010. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
53%

"Ezen már én is gondolkodtam!"


Inkább mennél csajozni, fára mászni, tanulni, vagy labdázni...

2010. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
51%

Miért mindig a Hitlert és a náci Németországot állítják be "rosszakként" a háború során?



Vegul is lehetne okolni Bela bacsit is a futrinka utca 4szam alaol!


A haborut ki inditotta el? Csehszlovakiat, Ausztriat ki kebelezte be? Ki nem tartotta be a ra vonatkozo nemzetkozi egyezmenyeket (fegyver, seregtartas stb) Az meg, hogy eletter meg revans stb annak mi koze volt Norvegianak, Danianak, Hollandianak, Belgiumnak stb csak mert ezen orszagokat is megtamadta Nemetorszag illetve Hitler. A nepirtas megint mas kategoria ok 6 ev alatt megoltak kb. 50 millio embert (II. VH veszteseg) az Oroszok meg 70 ev alatt kb 80 millio korul? Ki tudja? Ha valaki eliteli Nemetorszagot meg nem jelenti azt, hogy NEM iteli el Oroszorszagot. Maradjunk annyiban, hogy kelet-europa a haboru miatt kerult komcsi befolyas ala. Ez Nemetorszagnak koszonheto!

2010. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!