Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindig a Hitlert és a...

Miért mindig a Hitlert és a náci Németországot állítják be "rosszakként" a háború során?

Figyelt kérdés
Szerintem a népírtással kapcsolatban annyit,hogy Oroszország is elkövette ezt,valamint ez az egész holokamu csak egy felfújt dolog,fele annyi embert nem öltek meg.Ezzel is csak jó sokat kaszálnak nagyorrú "barátaink",ha értitek mire gondolok.
2010. szept. 23. 20:06
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

A következő mondattal zárnám az egész kérdést és azok válaszait:

Néhány év múlva ne csodálkozzatok(most is így van) ,ha a cigányok és a zsidók fognak mindent irányítani.Én arra hívtam fel a figyelmet,hogy írtásuk nem minden szempontból vot rossz.Válaszolók,egyet értek azzal,hogy ha rajtunk ,magyarokon kísérleteztek volna más lenne a helyzet.Na mármost,szerintem nem mi voltunk azok,és a cigányok ma is problémát jelentenek.Szóval miért is írtották őket? Gondoljatok bele.

2010. szept. 27. 21:35
 52/54 A kérdező kommentje:

11:46 -os válaszoló

Nem vagyok jobbikos.Képzeld elítélem őket.Fideszes vagyok.Egyedül az elvett területek kérdésében értek velük egyet,de szerintem ezzel kapcsolatban minden magyar így van (ez lenne a normális). Ezzel arra utalok,hogy nem minden ember jobbikos aki már észreveszi az igazi problémákat.Lásd:romák(szándékosan írom így,mert van aki erre is allergiás : S)

2010. szept. 27. 21:39
 53/54 A kérdező kommentje:

Egyik előző válaszoló írta: "Mit kéne szeretni a nácikon és Hitleren?"

Én nem mondtam ,hogy szeretem.Én azt kérdeztem,mért kimondottan csak ő a bűnös.


És tudom,a válasz: A háborút a győztesek írják : D


Ja,és az amerikaiakat és az angolokat is ugyanúgy szeritem a háborúban,mert szerintem nagyon érdekes(mármint a háború).

2010. szept. 27. 21:42
 54/54 Shanokk ***** válasza:
53%

Utolsó válaszom a témára.


A háborúknak csak vesztesei vannak. A probléma veled az, hogy olyanokat hibáztatsz, akik áldozatok voltak. Az amerikaiak és az oroszok még egy fokkal rosszabbak. Az amcsik sunyin beleszóltak messziről, az oroszok meg semmivel sem voltak barátibbak. A különbség közöttük az, hogy nem kezdtek népirtásba, nem bizonyított tények alapján. Hitler zsidóellenessége teljesen alaptalan volt, ha elolvasod a Main Kampf -ot láthatod, hogy az elmélete egy belemagyarázás. Erre az akkor államcsődszélén álló németországbeli németek vevők voltak, hiszen szükségük volt egy ellenségképre. Ez alapfeltétele a diktatúrának. Hitler kicsit átértelmezte szerencsétlen Nietsche gondolatait és kivetítette más népekre. A legérdekesebb, hogy Hitler semmilyen szempontból nem volt árja, hiszen sok mindent mondhatunk rá, de hogy magas szőke kékszemű, azt a legkevésbé. Éva Braun (a szeretője, aki zsidó volt) esetéből egyértelműen látszik, hogy a zsidók számára csak a manipuláció és a diktatúra eszközei voltak. "áldozatok nélkül nincs háború." Ez az elmélet vezérelte, és ebben igaza volt. Remek politikus volt, az eszközeivel volt a baj. Nem volt 100-as az is igaz.

2010. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!