Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Örülnétek annak, ha a The...

Örülnétek annak, ha a The Last of Us világában szereplő gombafertőzés, a mi világunkban is elterjedne?

Figyelt kérdés
Ezzel megakadályozva az erdőirtásokat, egy esetleges atomháborút, további légszennyezést, globális felmelegedést és Földünk ember-által való élhetetlenné tételét..

2022. aug. 17. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Igen - jobb világ lenne, inkább nélkülözném elkényelmesedett életemet, de megóvnám ezzel bolygómat
Nem - ez így jó nekem, engem nem érdekel nagyon a bolygó és az emberiség sorsa
Nem - érdekel a bolygó sorsa, teszek is érte, de nem választanám ezt a fajta életmódot
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Játékmániás vagy, és te nevezel másokat gyenge elméjűnek?
2022. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1) Milyen okból következtettél arra, hogy én játékmániás vagyok?

2) Ha valaki játékmániás az egyből gyenge elméjű?

3) Az aki egy teljesen normálisan feltett kérdésre, olyan fajta választ ad mint te, ott vagy fejben, vagy eleve a modorban vannak bajok. Nem kértem, hogy "ugass" ide, sztem eléggé nagy ez az oldal...

4) Ha valamihez nem értek, nem szólok hozzá - de sztem maga a játék ismerése nélkül is értelmezhető volt a kérdés.

2022. aug. 17. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Leírhattad volna, hogy mit csinál az a gombafertőzés. Nem mindenki gamer itt, aki a Last of Us-szal játszik, sőt a többség valószínű nem ilyen.
2022. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem itt senki se tudja mi az, de most kiadják pc-re is. Azonnal töltöm lefelé.
2022. aug. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ha az ilyen valóságtól elrugaszkodott gyökereket megtépnék a fertőzöttek.
2023. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!