Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Már sosem lesz olyan mint régen?

Már sosem lesz olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Az emberek kétségbe vannak esve, félnek, depresszióba esnek az infláció miatt, örülnek ha ennivalót tudnak venni, és kifizetni a számlát, de ezt mind szűkösen, én egyedül és keményen dolgozom, de semmit nem ér a pénzem, kaját veszek belőle és dolgozom, másra nem is tudok költeni, pl. Autóra, ruhára, fitnessz bérletre, azt sem tehetem meg, hogy főzzek mert nagyon drágán jön ki, egy nap 5-10ezer elmegy reggelire és vacsorára. Meddig fog ez tartan, már rosszul vagyok ettől az országról:(

2022. aug. 19. 03:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
84%

Jó vicc, e percekben jött ki a kurucinfón egy cikk, ami azt állítja, hogy csak 8,9% az infláció.


Jó látni, hogy a bal, a jobb, a szélsőbal és a szélsőjobb mind-mind karöltve, nagy-nagy egyetértésben próbálja a népet elpusztítani. Arra meg nem jönnek rá, hogy ha mi már nem leszünk, akkor ők lesznek a nép.

2022. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
81%
Mi mindig leszünk mert mi vagyunk a nép. Hoppá.
2022. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
27%
11# Te úgy tűnik nem itt élsz ha ennyire a pofádba hazudnak az inflációval, vagy csak a szokásos nyolc általánost se végzett fidesz szavazó vagy.
2022. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elkattanni azon a szón hogy zsidó, mert csak egy szó. Agyalsz rajta és kész.
2022. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
84%

"egy nap 5-10ezer elmegy reggelire és vacsorára"


Hány főre? Egymagadra?

Ha igen, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

2022. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

10db tojás: 650

kiló kenyér: 700

Emellé jönnek a zöldséges (paradicsom, paprika, hagyma, uborka) +1000

Én baconnal eszem: 800ft

Üdítő: csak egy xixo is 300ft felett

Ez csak reggeli, nyilván nem minden nap ezt eszem, de ha ebédet és, vacsorát számoljuk, így sem úgy sem ússzuk meg 5ezer forint alatt.


A másik meg jót nevettem azon aki azt írta hogy hahaha, hát még leszel fitnessz bérlet nélkül, ergo szarjam le hogy egy olyan országban élek ahol korlátozásokkal kell élnem, ergo ne vegyék bérletet. Meg abból is elegrm van hogy a Magyar embernek mindent meg kell magyarázni, mindent és mindenkinél jobban tud mindent egyre idiótábbak az emberek, elfogadják és még örülnek is Magyarország nyomorúságának, köpedelem ország, egyszerűen nem veszik észre hogy miben élünk, el akarok húzni innen, az ilyenek miatt.

2022. aug. 19. 09:57
 17/53 A kérdező kommentje:
Szánalmas, visszaolvasva miket írtatok, 1-2 kivételével, soha többé nem teszek fel kérdéseket, idióta Magyar embereknek
2022. aug. 19. 09:59
 18/53 anonim ***** válasza:
17%
17) erre csak most jöttél rá?már rég el kellett volna hagynod az országot mint minden értelmes embernek.
2022. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
18) Ennyi, igazad van, kajakra mondom másokon élik le a feszültségét, másokon adják ki ami bennük van. Pár hónap és innen eltűntem, ez olyan mint egy kva nagy gödör vagy, lyuk tele ilyen emberrel, de hát valakinek ez kellet.
2022. aug. 19. 10:21
 20/53 anonim ***** válasza:
17%

19) ez az igénytelen segélyleső agyhalottak országa akik

pluszban még irigyek is a másikra.semmi értelme ittmaradni,csak lehúznak az ő szintjukre.

2022. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!