Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Már sosem lesz olyan mint régen?

Már sosem lesz olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Az emberek kétségbe vannak esve, félnek, depresszióba esnek az infláció miatt, örülnek ha ennivalót tudnak venni, és kifizetni a számlát, de ezt mind szűkösen, én egyedül és keményen dolgozom, de semmit nem ér a pénzem, kaját veszek belőle és dolgozom, másra nem is tudok költeni, pl. Autóra, ruhára, fitnessz bérletre, azt sem tehetem meg, hogy főzzek mert nagyon drágán jön ki, egy nap 5-10ezer elmegy reggelire és vacsorára. Meddig fog ez tartan, már rosszul vagyok ettől az országról:(

2022. aug. 19. 03:01
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
79%

"Bocsi, ha rosszul sikerült leírni, (nem szándékos)"

Hanem? Teljes véletlenségből ugrott ki a billentyűzetedből néhány száz karakter? :D

2022. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Érdekes ország ez, sok idiótával, meg rá is tesznek pár lapáttal XDDD nevetségesek vagytok.
2022. aug. 20. 09:58
 33/53 anonim ***** válasza:
63%

Az utóbbi hónapokban felháborítóan megdrágult minden.

Pár hónapja a macskakaja, amit veszek, 15 %-kal drágult, majd pár hete az új árat 27 %-kal emelték ismét. És ez csak egy példa.

Én már nem kezdek új életet külföldön, de remélem, hogy a gyerekeim nem ragadnak itt.

2022. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, te nem magyar vagy véletlenül? Ha az vagy, akkor a te értelmi szintedről miért is kéne mást gondolnunk, mint amit te írsz a magyarok értelmi szintjéről?...
2022. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
22%
Azért a macskakaja drágulása miatt még nem dőlünk a kardunkba. El kell küldeni egerészni. :)
2022. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Mondanám azt hogy nem, de sajnos az vagyok, amit nagyon szégyellek, ha tehetném letagadnám, az olyan emberek miatt akik ideírtak. A kivételek tudják, hogy ők nincsenek ebben a körben, de úgy látszik te is ebben vagy Igazi magyar vagy grat.
2022. aug. 20. 11:50
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos az vagyok, amit nagyon szégyellek, ha tehetném letagadnám"

Ha mi itt úgyis annyira hülyék vagyunk, miért nem tagadtad le? :D

2022. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Nem olvasom tovább, mert kihalnak az agysejtjeim tőletek, ne gyk-n éld ki a nyomorúságod. El hagyom ezt az országot ennyi, nem fognak hiányozni az ilyen emberek:D
2022. aug. 20. 20:17
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Merre indulsz?
2022. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
74%

"nem fognak hiányozni az ilyen emberek"

Az olyanok se hiányoznának, mint te, de azért itt a gyk-n mind itt maradtok, akárhova mentek is a világban... :D

2022. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!